Kısa Film Tadında En Anlamlı Video Klipler

Severek dinlediğim şarkıların en anlamlı kısa film tadında olan video kliplerimi siz KS canlarım ile paylaşmak istedim, iyi seyirler. :)

Zakkum - Gökyüzünde

Zaten şarkı sanki ölen birinin arkasından yazılmış bir şarkı gibi ve klipte her yaştan insanlar oynuyor. Ölümün bir gün hepimizi bulacağını ve kim bile bilir belki de yalnız kalacağımızı bizlere anlatmışlar.

Gece - Yarım

Birbirini çok seven iki çiftin başından geçen bir klip, adam eşini sevmesine rağmen onu başka kadınlarla aldatıyor ve eşi hamile evde yalnız başına iken o gidip barlarda eğleniyor. Sonra evine geldiğinde eşi ve bebeğini ölü buluyor.. Neyse ki bunların hepsi rüya, adam yorgunluktan doğum hanede uyuya kalıyor ve uyandığında kucağında bebeği olan eşini öpüyor.

Emre Aydın - Son defa

Ölen eşinin ruhu onu ziyarete geliyor ve bunu adam hissediyor. Eşi sonra evden çıkıp denize doğru gidiyor ve adam peşinden koşuyor, çünkü gitmesini istemiyor. Son defa onu görmek istiyor, son defa onunla birlikte olmak istiyor. Adam son kez ona sarılıyor ama sonra eşi ebediyete gidiyor.

Model - Değmesin ellerimiz

Klipte kendilerine de yer veren ama aynı zaman da iki çiftin içerisinde bulunduğu aşk ve ayrılık psikolojini bir arada yaşattırmışlar.

Duman - Yürek

Eşi ölmesine rağmen hala ona olan sevgisi ve saygısının ölmediğini, ona olan bağlılığını gösteriyor. Ayrıca sevgi ve saygının önemi hakkında da ders veriyor.

Cem Özkan - Olmayan bir hayal

Damattan kaçan gelin yolda önünü kestiği bir araç ile kaçıyor ve o adama aşık oluyor. Adamla güzel anılar yaşıyor ama daha sonra damat bunları buluyor ve adamı dövüyorlar, yine de bu onların aşkına mani olamıyor.

Buda bonus yalnızlığı dibine kadar yaşayanlara gelsin: Cem Özkan - Dön bana


#Serseri0121


3|1
43

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

  • melih - bir bisiklet bir çanta :)) Saf ve temiz aşkı anlatıyor :)

    0|0
    0|0
  • Emre Aydın - Son Defa şarkısı gerçekten çok anlamlı :)

    0|0
    0|0
Yükleniyor...