İzlenmesi Gereken 10 Yabancı Dizi

Merhaba KS halkı;

Bu bencemde size izlenmesini önerdiğim 10 tane şahane dizi var.

1- Dexter

İzlenmesi gereken 10 yabancı dizi!

Eğer düşünmeyi ve içgüdülerle hareket etmeyi seviyorsanız Dexter tam size göre bir dizi. Dizideki karakterler olsun, konusu olsun hepsi çok akıcı bir şekilde ilerlemekte. İlk sezonlarda biraz sıkılabilirsiniz ama bunun nedeni Dexter'a ön yargıyla yaklaşmanızdan geçeceğini sanıyorum. Psikolojik, aksiyon ve gerilim içeren bir dizidir. İzleyici kitlesini müzikleriyle etkiler.

2- Breaking Bad

Breaking Bad izlemek demek, evde uyuşturucu yapabilirim kafasını yaşamak demektir. Çok değişik şekilde kendini izleyiciye bağlayan bir dizidir. Walter White, bir kimyagerdir ve yardımcısı Jesse Pinkman sokak serserisidir. İkisinin macerası; gerilimle aksiyonla aşkla dolu.

3- Game Of Thrones

Türkçe çevirisi Demir Taht olan dizi; zaten en çok popülerliğiyle dikkat çekmekte. Entrikaların, aşkların, oyunları ve en çok ilgi çekici olan tarafı savaşların döndüğü bir dizidir. Bir kitaptan kurgulanmış olan dizideki karakterler, hiç beklenmedik zamanda beklenmedik şeyler yapabilme potansiyeli olan kişilerdir. Ne olacağını asla bilemezsiniz!

4- Lost

Bir uçak kazası sonucu kendilerini uyandıklarında adada bulan karakterlerin hikayelerini anlatan bir dizidir. Kelebek etkileri ve perspektifleri eline alır. Benim bu dizide en iyi rol yaptığını düşündüğüm karakterler Jack ve Sawyer'dır. Onların yüzünden dizi aşırı derecede bağımlılık yapabilir.

5- Spartaküs

Spartaküs, yunan ve roma gladyöterlerini konu alan bir dizidir. Onların yaşamı ve yaşamındaki zorlukları; eğer gerektiği gibilerse sahiplerinin onlara karşı tutumunu konu alan, kan ve kum efektli bir dizidir. Onların duygularını aşklarını ve hazlarını yaşarken birde bakmışsınız onların dünyasındasınız.

6- Better Call Saul

Better Call Saul; Breaking Bad devamlı bir dizidir. Orada en dikkat çeken karakterlerden biri olan Saul Goodman bir avukattır. O kadar deli bir avukattır ki, Breaking Bad bittikten sonra dizisinin çekilmesine olanak vermişler. Aşırı ilgi çekici bir dizidir. Öneriyorum.

7- Friends

Friends, üniversite yaşamını konu alan ilginç ve komik bir dizidir. Bazen izledikten sonra hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim dediğinizi duyarsınız. Hepsi çatlak tabirindeki insanlardır. 6 kişi de sanki bu dizi için doğmuş insanlardır.

8- Black Books

Çok duyulmamış bir dizi olup, izlendiğinde seveceğiniz bir dizidir. Mr. Black bir kitapçıdır ve kitapçıda dönen olaylar üzerinde kuruludur. Bazen o kadar iğrenç bulursunuz ki, ben nasıl gülüyorum diye kendinize sorarsınız. Çok sempatik bir dizi kesinlikle öneriyorum. Yüksek kalitede izlemek için biraz uğraşmalısınız. Her yerde bulamayacağınız bir dizi.

9- Suits

Avukat konulu olan Suits, çok güzel bir dizidir. Bu diziyi izleyen herkesin içinde sınavdan sonra tercih listesine hukuk yazası gelir. Gerçekten çok iyi bir dizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

10- Shameless

En sona en güzelini bıraktım. Türkçe anlamı Utanmazlar olan dizi. Her duyguyu insana yaşatabilmektedir. Türü dramadır. Kenar mahallede yaşayan aile konulu olan dizi; onların başından geçen olayları ve dümenlerini konu alır. Çok komik ve akıcı bir dizidir. En çok sevdiğim karakter o güzelliğiyle tabii ki Mandy'dir (Resimde sağ üstte). İnanılmaz bir dizi.

Bu bence'mi okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın KS Halkı, bir başka Bence'mde görüşmek üzere. :)


0|1
52

En İyi Kız Görüşü

  • Supernatural ve Pretty Little Liars güzel.

    2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...