Büşra Develi'den ayrılan Burak Deniz, aşkı Nesrin Cavadzade'de buldu! Hangisiyle daha çok yakışıyor?

İnciKüpeliFreud m
Büşra Develi'den ayrılan Burak Deniz, aşkı Nesrin Cavadzade'de buldu! Hangisiyle daha çok yakışıyor?
3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu olan Büşra Develi'den ayrılan Burak Deniz, kalbini yine bir meslektaşına kaptırdı. Ünlü oyuncunun 'Bizim Hikaye' dizisinde rol aldığı Nesrin Cavadzade ile aşk yaşamaya başladı.

Sizce hangisiyle daha çok yakışıyor?
Büşra Develi ile daha çok yakışıyordu.
Nesrin Cavadzade ile daha iyi olmuş.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Büşra Develi'den ayrılan Burak Deniz, aşkı Nesrin Cavadzade'de buldu! Hangisiyle daha çok yakışıyor?