Türkiye'nin en yakışıklı oyuncusu kim?

Alp Navruzun üstüne kimseyi tanımam arkadaş! Adamın burnu bile karizmatik. Yüz hatları gözleri herkesten farklı. Burak özcivit diyenleride anlamıyorum ona benzeyen büssürü tip var. Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??Türkiyenin en yakışıklı oyuncusu kim??

0|0
3025

En İyi Erkek Görüşleri

• Boyle tipler nerden oyuncu oluyor anlamiyorum.

Turkiyw'de bulundugum surede ne zaman bir diziye rastlasam ahan da bu tip kabiliyetsiz bir herif oyuncuyum diye geziyor.

0|0
    0|0
    • O ekranda gördüğümüz çoğu oyuncu mankenlikten gelme zaten :)

• Haluk Bilginer, Halit Ergenc, Yigit Ozsener hep tiyatrocu.

bir suru tiyatrocu var. Niye geri plana atiliyorlar? Cunku boyle takozlari agzi acik izleyecek bir kitle var.

En İyi Kız Görüşleri

• evet ha hiç bu açıdan bakmamıştım şimdiki oynadığı dizide ergenlikleri yüzünden adama bakış açım da değişti ama ondan ayrı düşünecek olursak yüz hatları cidden farklı

1|0
    0|0
  • Yani hoş çocuk. Evet burnu sanki küçükken çok grip olmuşta hergün sıkılmış gibi ve o yüzden bir garip duruyor.. Karizmatik canım oldukça.. Benim de beğendiğim bir oyuncu var. Hani şu Bodrum Masalında Ateş olarak oynayan çocuk var ya O. Şimdi de Çukur da oynuyor ya O işte... 😏😎

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...