Tarkan, 17 bin liraya bebek arabası aldı! Aynısını siz çekilişten kazansanız, satamadığınız bu pahalı bebek arabasıyla ne yapardınız?

bendeakrebim
Mesela ben dantel koyar sergilerdim... Şaka bir yana kıyıp da kullanır mıydınız?
Tarkan, 17 bin liraya bebek arabası aldı! Aynısını siz çekilişten kazansanız, satamadığınız bu pahalı bebek arabasıyla napardınız?

#bendeakrebim
#sadecegözlermifaltaşıgibiolur :)
Tarkan, 17 bin liraya bebek arabası aldı! Aynısını siz çekilişten kazansanız, satamadığınız bu pahalı bebek arabasıyla ne yapardınız?