Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?

Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?Sivas'lı Cindy lakaplı güzel mankenin bu yıl Çin'de gerçekleşecek olan Victoria Secret Show'da yürüyeceği ortaya çıktı. VS'ın pembe halısında ilk defa bir Türk manken yürüyecek. Açıkçası heyecanla bekliyoruz 🙌🏻🙌🏻
Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?Gigi Hadid'in Çin'e girme yasağı olduğu için açılan boşluğu Tülin Şahin ile doldurmuşlar. Ayrıca Show'da sahne alması beklenilen Katy Perry de Çin'e giriş yasağı olduğu için sahne alamayacak.

3|5
173168

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'den birinin çıkması gerekiyorsa o da Tülin Şahin'dir bence 😄 Yia bende Gigi neden cikmiyor diye üzülüyordum. Meger yasaklıymis 😂

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 167

• Hayirli olsun diyelim

5|0
    5|6
  • Türk kadını kendisini bedeniyle vucuduyla değil

Fikriyle ve ilmiyle daha çok tanıtmalı, diye düşünüyorum.

Bunu da yapamıyorlarsa kültürleri ile tanıtsınlar.
    Varsa o da

1|2
    5|0
  • Biz de az önce duyduk, bayrakları astık hemen. Birazdan konvoya çıkacağız.

1|0
    0|0
  • Normal şartlar altında bence v. s. Bizim ülkeye manken aramaya gelmezdi ama gigi nin durumu düşünülünce sanki müslüman ve ortadoğu kökenli mankenlerin önü kesiliyor gibi bir algı olmasın diye seçilmiş olabilir diye bir fikir aklıma gelmedi değil

1|0
    1|0
  • Yüzü güzelmiş,
    Ama esmer sevmem.

682350.static.karar.com/.../tulin4.jpg

0|0
    0|0
  • victoria secretta güzelliğe değil yeteneğe bakıyorlar kate upton neden melek değil kadın dünyanın en Seksi kadını mı ne seçilmişti yd 2. mi ne olmuştu bu kadın giremiyor tülin şahin çok mu güzel e güzel kadın tabi hak ediyor mu podyumda bunu herkese göstericek

0|0
    0|0
  • Sırat köprüsünden nasıl yürüyecek oda ayrı bir konu

8|0
    2|2
  • Katy Perry ‘nin yerini de sivaslı hadise doldursun 😀

Tülin Şahin adına çok sevindim. Şu an bana pekte katkısı olmayacak bir olay için sevindiğimi farkettim. Yine de mutluyum :) Umarım kariyer basamaklarını çıkmaya devam eder.

0|0
    0|0
  • Hayir hak etmiyor... kadin bir kere MORUKLADI yani... gencler ve daha iyileri dururken bunun cikmasi, isin icinde baska seylerin oldugunu gösterir.

1|0
    5|0
  • Ne kadar kezo varsa eksilemiş "hak ediyo" diyenleri.
    AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA
    Koca g. tlü boş insanlarsınız. Eğlendim gece gece

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    157

Kızlar Ne Diyor 172

• Hak ediyor.. kadın kariyer diye çocuk yapmadı boşandı..

1|1
    0|0
  • Güzel bir kariyeri var başarılı olacaktır

2|0
    0|1
  • Taş gibi kadın. Bence hak etmiş. Victoria Secret Show'da yürüyen ilk Türk kadını olması da bizi gururlandırdı tabii. :)

6|2
    4|5
  • Bilemedim. Eski eşi çok beyefendi bir adamdı kariyeri için yıllarca çocuk yapmadı vücudum bozulur diyerek eşi de doğal olarak bu kadından ayrıldı. Tek yönlü biri yani hem kariyer yaparım hem çocuğuma bakarım gibi bir kabiliyeti olmadığı için diğer yabancı modellere bu podyumları daha çok yakıştırıyorum onlarda böyle katı kompleksler yok hatta önceliği kadınlığına, annelikleri oluyor genelde

2|0
    1|1
  • Hak ediyor. Daha önce de bir Türk manken yürüdü, sanırım ama Türkleri sadece yürütüyorlar, kadroya almıyorlar, nedense:) Televizyonda da yayınlamıyorlar zaten Türklerin yürüdüklerini. Çağla Şikel ya da Cansu Taşkın da vücut olarak yakışırdı, bence. Özellikle Cansu Taşkın karakter olarak her ne kadar iyi olmasa da vücut olarak Victoria Secret mankenlerine bile taş çıkarır.
    *Gecen bol olsun.*

1|1
    2|1
  • Tabi ki hakediyor. Bu işi hakkıyla yapan tek Türk model Tülin Şahin zaten. Podyumların en güzel, en klas, en kaliteli, en coll, en başarılı mankeni Tülin Şahin. Ondan başkasına nasip olsaydı üzülürdüm.

1|0
    0|1
  • Aman ne buyuk lutuf bu malkarisi yaslandi birilerinin torpiliyle oraya girmis hem nice guzeller varken o malkarisi nieee yuzu deigrenc hic sevmiom yuzu ölmus gibi duruo hem boyle sacma sapan seylerle bizi yonetio insan gibi birseyde ulkemizi temsil etseler sasarim

1|0
    7|1
  • Haketmiş ki seçilmiş. Ben bu kadını duruşuyla işleriyle severim. Hakkından da gelir. Ancak bana kalsaydı bu seçim Didem Soydan’ı seçerdim herhalde. Muazzam seksi bir kadın.

1|0
    0|0
  • Hak ediyor tabi taş gibi kadın
    Kızlar yine kıskanmışlar 😄

4|2
    1|2
  • Yani Türk olarak en iyi kadın manken sahibi değiliz Tülin Şahin idare edenlerin en başında olduğu için buna da şükür demekten başka bir şey diyemeyiz.

TÜRK olarak hiç çok iyi bir mankene sahip olmadık.

0|0
    2|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    162
Yükleniyor...