Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?

Tülin Şahin Victoria Secret Show'da yürüyecek ilk Türk manken oldu! Sizce gerçekten podyumda olmayı hak ediyor mu?Sivas'lı Cindy lakaplı güzel mankenin bu yıl Çin'de gerçekleşecek olan Victoria Secret Show'da yürüyeceği ortaya çıktı. VS'ın pembe halısında ilk defa bir Türk manken yürüyecek. Açıkçası heyecanla bekliyoruz 🙌🏻🙌🏻
Gigi Hadid'in Çin'e girme yasağı olduğu için açılan boşluğu Tülin Şahin ile doldurmuşlar. Ayrıca Show'da sahne alması beklenilen Katy Perry de Çin'e giriş yasağı olduğu için sahne alamayacak.

3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'den birinin çıkması gerekiyorsa o da Tülin Şahin'dir bence 😄 Yia bende Gigi neden cikmiyor diye üzülüyordum. Meger yasaklıymis 😂

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 167

• Hayirli olsun diyelim

5|0
    5|6
  • Öncelikle mankenlik konusunda hep zayıf arandığını ve genellikle uzun boy tercih edildiğini biliyorum.

Kadın dediğin yani güzellik açısından ve duruş açısından (kişiden kişiye göre değişir) bana göre balık etli olmasıdır. Balık etli olup, tonlarca güzel Türk kızımız var. Neden onlar denenmedi de bu kişi denendi sorgulamak, sormak ve araştırmak lazım.

Bana göre övülecek bir kız değil. Daha gösterişli ve mankenliğe daha uygun kızlar aranmalıydı. Victoria Secret çok büyük bir marka ve daha iyi alternatifler bulsaydı daha farklı düşünebilirdim.

2|0
    2|1
  • Türk kadını kendisini bedeniyle vucuduyla değil

Fikriyle ve ilmiyle daha çok tanıtmalı, diye düşünüyorum.

Bunu da yapamıyorlarsa kültürleri ile tanıtsınlar.
    Varsa o da

1|2
    5|0
  • Göttt göbek boy post yerinde.
    Adriana Lima bebeğimden neyi eksik 😃😂

3|0
    0|0
  • Ülkemizin vizyonsuzluğuna bakın ya. NASA dan falan gelsin şu haberler, bizi mankenler kurtarmayacak

5|0
    3|0
  • Yakışır hemşoma yerinde bir seçim olmuş

3|0
    1|0
  • Sırat köprüsünden nasıl yürüyecek oda ayrı bir konu

8|0
    2|2
  • Biz de az önce duyduk, bayrakları astık hemen. Birazdan konvoya çıkacağız.

1|0
    0|0
  • Bakalım sırat köprüsünde yürüyebilecek mi

5|0
    1|0
  • yeterince haketti bence

2|0
    0|0
  • Hayir hak etmiyor... kadin bir kere MORUKLADI yani... gencler ve daha iyileri dururken bunun cikmasi, isin icinde baska seylerin oldugunu gösterir.

1|0
    5|0
  • Yüz hatları tercih ettikleri diğer manken gruplarına uygun boy posta uyuyor. Gayet tabii bir durum. Bu boşluk bu kadının tanınma şansını artırır.

2|0
    1|0
  • Fizik bakımından hakediyor

2|0
    0|0
  • Tabii ki de! Tülin Şahin yıllar geçmesine rağmen ilk günkü gibi genç kalmış çok başarılı bir mankenimiz. Her şeyin iyisini hak ediyor.

1|0
    0|0
  • Yüzü güzelmiş,
    Ama esmer sevmem.

682350.static.karar.com/.../tulin4.jpg

0|0
    0|0
  • evet diyimde lanet soru karşıma çıkıp durmasın

5|0
    0|1
  • Tülin Şahin gelmiş 40 yaşına , 18-25'lik çıtır ve güzel hatunlar varken bunu neden seçiyorlar anlamıyorum.
    Hani güzel bir şeyde değil 😂
    Yıldız Tilbenin az değişik versiyonu 😂

0|0
    0|0
    • Victoria Secret mankenlik ajansından ziyade ; başka şeye hizmet ediyor gibi. . . (!)

• Normal şartlar altında bence v. s. Bizim ülkeye manken aramaya gelmezdi ama gigi nin durumu düşünülünce sanki müslüman ve ortadoğu kökenli mankenlerin önü kesiliyor gibi bir algı olmasın diye seçilmiş olabilir diye bir fikir aklıma gelmedi değil

1|0
    1|0
  • Bu yılbaşında mi yürüycek? Yakışır ya harika bir havası var.

2|0
    0|0
  • Ediyo

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    147

Kızlar Ne Diyor 172

• Taş gibi kadın. Bence hak etmiş. Victoria Secret Show'da yürüyen ilk Türk kadını olması da bizi gururlandırdı tabii. :)

6|2
    4|5
  • Güzel bir kariyeri var başarılı olacaktır

2|0
    0|1
  • Bilemedim. Eski eşi çok beyefendi bir adamdı kariyeri için yıllarca çocuk yapmadı vücudum bozulur diyerek eşi de doğal olarak bu kadından ayrıldı. Tek yönlü biri yani hem kariyer yaparım hem çocuğuma bakarım gibi bir kabiliyeti olmadığı için diğer yabancı modellere bu podyumları daha çok yakıştırıyorum onlarda böyle katı kompleksler yok hatta önceliği kadınlığına, annelikleri oluyor genelde

2|0
    1|1
  • Hak ediyor. Daha önce de bir Türk manken yürüdü, sanırım ama Türkleri sadece yürütüyorlar, kadroya almıyorlar, nedense:) Televizyonda da yayınlamıyorlar zaten Türklerin yürüdüklerini. Çağla Şikel ya da Cansu Taşkın da vücut olarak yakışırdı, bence. Özellikle Cansu Taşkın karakter olarak her ne kadar iyi olmasa da vücut olarak Victoria Secret mankenlerine bile taş çıkarır.
    *Gecen bol olsun.*

1|1
    2|1
  • Fiziği tartışılamaz derecede güzel, yüzüyle bambaşka bir havası olan eski mankenimizle gurur duyuyorum.

1|0
    0|1
  • Ediyor

2|0
    0|1
  • Haketmiş ki seçilmiş. Ben bu kadını duruşuyla işleriyle severim. Hakkından da gelir. Ancak bana kalsaydı bu seçim Didem Soydan’ı seçerdim herhalde. Muazzam seksi bir kadın.

1|0
    0|0
  • Bence de hak ediyor. Hani mankenlerinin geneli boyunun uzun ve ip ince olmasi gerekiyor; ki bu kadin da var, tecrübesi de var. Bence olur

1|0
    1|1
  • Sivaslı mıymış o
    Neyse hoş tabi

1|0
    0|0
  • Harika bir şey.

1|0
    0|0
  • Havalı kadın

1|0
    0|0
  • Yani Türk olarak en iyi kadın manken sahibi değiliz Tülin Şahin idare edenlerin en başında olduğu için buna da şükür demekten başka bir şey diyemeyiz.

TÜRK olarak hiç çok iyi bir mankene sahip olmadık.

0|0
    2|0
  • Çok güzel değil bebeksi değil bence daha bebeksi biri olmalıydı mankenimiz olarak güzel tabi ama uyumsuz

0|1
    0|0
  • Ama bu kadım 36 yasında. Ve victoria's secret bildiğim kadarıyla 30 yaşından büyük mankenleri almıyor. Adriana lima falan kıdemli olduğu için hala markada

0|0
    1|1
  • Bence kesinlikle hak ediyor. Farklı bir havası var. Ayrıca programında da çok samimiydi bence enerjisi yüksek insanlar böyle işler yapmalı.

0|0
    0|1
  • Hak etmese oraya çıkarmazlardı.

1|0
    0|1
  • Evet hak ediyor

1|0
    1|1
  • Tabi ki hakediyor. Bu işi hakkıyla yapan tek Türk model Tülin Şahin zaten. Podyumların en güzel, en klas, en kaliteli, en coll, en başarılı mankeni Tülin Şahin. Ondan başkasına nasip olsaydı üzülürdüm.

1|0
    0|1
  • Bence hak ediyor. Maşallah taş gibi

2|0
    0|1
  • Sorarlar why Tülin :(( Katy delirdi tabi almazlar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    152
Yükleniyor... ;