Manken Didem Soydan ve Beril Kayar'ın bir çanta markasının reklamı i̇çin verdiği pozunu nasıl buldunuz?

bsr1993
Manken Didem Soydan ve Beril Kayar'ın Bir Çanta Markasının Reklamı İçin Veridiği Pozunu Nasıl Buldunuz? Ne Düşünüyorsunuz?
Manken Didem Soydan ve Beril Kayar'ın bir çanta markasının reklamı i̇çin verdiği pozunu nasıl buldunuz?