Aslıhan Turan, 11 aylık oğlu Hamza’yı anaokuluna yazdırdı! Sizce bu neyin göstergesi?

bendeakrebim
Aslıhan Turan, 11 aylık oğlunu İngilizce eğitim veren anaokuluna yazdıracağını söyledi! Sizce bu neyin göstergesi? #Bendeakrebim #BenSusayımSizDiyin😁
Aslıhan Turan, 11 aylık oğlu Hamza’yı anaokuluna yazdırdı! Sizce bu neyin göstergesi?
Güncellemeler
+1 yıl
11 aylık bebeği anaokuluna yazdırmayı normal diyenleri ben de normal (!) karşılıyorum 🤚🏻☺️
Güncellemeler
+1 yıl
Kimse kimseyi kandırmasın. Hiç kimse herhangi bir zorunluluğu yoksa, daha yaşını doldurmamış bebeyi UZAY EĞİTİMİ veren bir okul dahi olsa göndermez! 2,5 yaşından önce Psikolog da önermiyor! Sonra giderse yine gitsin. İnsanı dellendirmeyin😁Aradaki nüansı farkedemeyenle zaten tartışmaya gerek yok dediğim gibi NORMAL karşılıyorum😁
Aslıhan Turan, 11 aylık oğlu Hamza’yı anaokuluna yazdırdı! Sizce bu neyin göstergesi?