Zalim İstanbul'daki bekaret sahnesi olay oldu! Dizilerde cinsel içerikli görüntülerin yayımlanmasını doğru buluyor musunuz?

jcometopapa
Zalim İstanbul Kanal D'nin en iddialı yapımlarından biri olarak yayın hayatına başladı. Farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile daha ilk bölümden seyirciyi yakalayan dizinin 2. bölümündeki bekaret sahnesi ve çarşaftaki kan lekesi çok konuşuldu. Üstü kapalı olarak bir cinsel birliktelik görüntüsü olabilir ama yataktaki kan lekesine gerek var mıydı?
Zalim İstanbul'daki bekaret sahnesi olay oldu! Dizilerde cinsel içerikli görüntülerin yayımlanmasını doğru buluyor musunuz?

Fazla abartılı sahnelerin olmaması gerekiyor
Ne önemi var neyse onu oynamışlar
Aile dizilerinde cinselliğe karşıyım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Zalim İstanbul'daki bekaret sahnesi olay oldu! Dizilerde cinsel içerikli görüntülerin yayımlanmasını doğru buluyor musunuz?