Ecem Çırpan: 1,65'lik adama aşık olmam! Kısa boylu erkekler de kadınları etkileyebilir mi?

Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.
Ecem Çırpan: 1,65'lik adama aşık olmam! Kısa boylu erkekler de kadınları etkileyebilir mi?
"2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1.85 ve üzeri olması lazım. 1.65’lik bir adama aşık olmam heralde…" açıklamasında bulundu.

Kısa boylu, 1.65'lik erkeğe aşık olunur mu? Karşı cinsi beğenmenizde boy ne derece etkili?

3|0
101107

En İyi Erkek Görüşleri

• Parasi yati katı olan adami bulsun 150 lik adamla da gider

0|1
    0|0
  • 1.65 lik adamdaki yüreğin çeyreği varmıymış bakalım o bahsettiği 1.85 liklerde. Yüreğin ederi boya bakmaz.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Boyu uzun diye söylüyorsa haklı bence ama 1.50'lik kız olsaydı 1.65'lik erkek yanına yakışabilir.

0|1
    0|0
  • Aşık olmam diyerek biraz büyük konuşmuş gönül bu ota da konar dışkıya da

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 105

• Ecem Çırpan HER ŞEYİN uzununu seviyor da ondan böyle söylüyor. Siz takmayın ona fiziksel özelliklerinizi siz seçmezsiniz. Olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun.
    Saygılar Türk milletine.
    İlginç bir strateji...

6|11
    1|0
  • Aşkı boyla da ilişkilendirdiler ya, pes valla!
    Bu işler böyle konuşmakla olmuyor. Yarın bir gün tutulur 1.65 lik bir adama, görür o zaman..

8|4
    1|0
  • Tabiki etkiler Tom Cruise örneği mesela

3|4
    1|0
  • arada etkilendikleri oluyor en son reddettiğim kadın benden uzundu mesela ama bu boy takıntısı biz erkeklerde daha fazla var gibi orta boylu erkekler kısa boylu kızları severken. kısalarda uzun erkekleri seviyor uzun kadınlarsa kendisinden kısa erkekleri. çok garip bir dünya hala da anlamadım bunu.

0|0
    0|0
  • E zaten kadının boyu 180 üzeri sanırım. Neden kendinden kısa birini sevsin ki. Çoğu kadında bu şekilde yani ister istemez kendinden uzun birini istiyor kendilerini güvende hissetmeleri açısından , egoları açısından

3|0
    0|0
  • Böyle büyük laf edenler laflarını yemekle maluldür genelde. Kısa boylu birine aşık olur bu kızımız ileride :)

Kısa boylu biriyim, kadınlar kısa boylu birine de aşık oluyor. Herkes boy aramıyor. Zeka, karakter, ruh, kişilik, ortak ilgi alanlarının olması gibi etkenlere daha fazla önem veren kadınlar çok. Kadınlar kendilerinden uzun erkek istiyorlar genelde nedense. Nedenini bir türlü anlayabilmiş değilim. Belki de kısa olduğum için anlayamıyordum:D

1|0
    0|0
  • :D bende 1.50 kızların 1.85 istemesine anlam veremiyorum :d
    boyla penis dogru orantılı değil gencler :D kanıtlayabilirm boy 1.70
    adam kız uzunsa isteyebilir tabi
    1.65 üstü kızlarda bize itici geliyor

2|1
    2|0
  • ilginc. boyum 179. 1.82 bayanlada ciktim 1.75 bayanlada ciktim 165 lede ciktim. hoslanti sevgi boyla mi iliskili? heybete gelince heybet boya bakmaz. adam 190 olur cilizdir. mike tyson 180 boyunda kendinden uzun kac adami indirdi. bu kadina ergen desem ergende degil.

0|1
    2|0
  • leylek ile serçe arasında aşk olmaz. Maşallah leylek gibi kadın 160 boyunda bir adamla Aşk yaşadığını düşünunce merdiven dayayıp sevmesi lazım. Kadın hakli

Kısa boylu erkekler kendi çapında ki Kadınlara yönelmeli Türkiye şartlarında da fazla zorlanmazlar ortalaması zaten bir atmış Türkiye'deki kızların.

1|0
    0|0
  • Haklı elbet ama suç bizde mi öyle uygun görmüş hüda
    Gönül ister bizde o ebatlara ulaşalım üstelik istemekle kalmayıp yeme içme spor ne gerekirse yaptık ama olmayınca olmuyor.
    Tamam belki 1.65im ama nice uzundan katkat ağır severim Devvvv sadık kalırım

2|0
    0|0
  • 1.75 boyum da
    bunun karakteristik boyu
    -0 larda gezen bir kaşarın erime süreci diyorum
    kim takar la seni
    sümüklü popo
    dışkısal alerji
    türkiye güzeliymiş
    hayırdır
    güzel oldun da arka tamponun mu kalktı
    unutma kaldırdığımızı o kadar indirdik ki hepsi KaracaAhmet de bilesin :)

0|0
    2|0
  • Kıza sonuna kadar hak veriyorum aşk nedir kriterlerin uyuşmasıdır kimisi gülüşüne aşık olur kimisi saçına kimisi düşüncelerine bu kız da boyu bir kriter olarak koymuş. Aşık olduğunuz kişi kafanızda koyduğunuz bir kritere haddinden fazla uyduğu için aşıksınız zaten.

1|0
    0|0
  • Gençler mantıklı olun kızın boyu 1.85 ve bu kız bir Türkiye güzeli. Bu kızın kriteri olmayacak da kimin olacak herkes atıp tutmuş ama bence kendine göre haklı. Ha karşısına para babası 1.65 çıkarsa bilemem.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki bir kız da ego yapmasa havalara girmese şaşarım. Niye kızlar egolarıyla kendilerini basitleştirmeyi bu kadar seviyorlar? Kısa boylu olmadığum halde kızın bu yorumuna tahammül edemedim

0|0
    1|0
  • Bu kızın boyu kaç ki acaba ben 1.82 yim ama 1.70 boyunda saçları dökülen bir arkadaşım var arkadaş ortamında çocukların yanında konuşamadığı kekelediği güzel kızlarla birlikte oluyor boyu kısa erkeklere tavsiyem kendinizi geliştirin ağzınız laf yapsın

0|0
    0|0
  • Al işte bir kezban daha... Oldu o zaman ben de 1.65 kıza aşık olmam o zaman anlaştık mı?

Ne saçma salak insanlar var ya...

Bir arkadaşım var çocuk 1.55 ama sevgilisi 180'e yakın ve gayet mutlular.

Bu arada kız Türk değil, belki onun da etkisi vardır, bizim kızlar nasıl bu kadar kezban olabiliyorlar anlamak mümkün değil.

0|0
    2|0
  • Çok büyük konuşmamak lazım özellikle de aşk konularında. " gönül bu, ota da konar o malum karışıma da " :) lafını boşuna söylememiş atalarımz. Onun karşısına istediği gibi biri çıkmamış daha, yoksa böyle laflar etmezdi.

0|0
    0|0
  • 1 75 de bari 1.65 erkek sayısı zaten çok az taliplerinin sayısınıda aksatmamak için akıllıca bir rakam vermiş 😂

1|0
    0|0
  • Kısa boylu erkekler: Tamam..

Allah kimseyi akıldan uzak yapmasın..

Uzun boy isteyen gitsin kavakla evlensin..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    85

Kızlar Ne Diyor 99

• Ben hak verdim. Kendimden kısa birisiyle olmam. Kadından kısa duran erkek hoş durmuyor yanımda biraz heybetli görünmeli.

4|4
    1|5
  • Böyle büyük konuşmak mantıklı değil hele de aşk gibi mantık dışı bir konu hakkında.

0|2
    0|0
  • Kimseyi boyu yüzünden kücük görmesin kimse.
    Bir araba kazasina bakar. Tekerlikli sandalyede boyu kac olcak? Ama dogru. Bunlar direk terk eder bir digerine..

1|6
    0|0
  • Aşık olmam dersin olursun bu isteyerek yapabileceğin birşey değil . Karakter önemli boy vs. ye niye takılırki insanlar. Insan zekasıyla hareketleriyle hayran bırakmalı. Büyük lokma yut büyük laf konuşma derler 😉karşısına öyle biri çıkar kesin

0|3
    0|0
  • Kadin muhtemelen uzun ve de guzel ve ozel oldugunu hissediyor ve ozel yasaminda da pigme gibi olanlarla cikmam vb. diyordur ve soyle bir durum var, bazi lumpen, varos ve bacım cocuklarinin cok oldugu yerlerde kisa erkek uzun kadin cok dikkat cekiyor ve goz hapsine aliniyorlar resmen, eger erkek biraz gosterissizse utanmadan adama ve kadina laf edip hakaret edebiliyorlar, bunun agirligini tahmin bile edemezsiniz.

1|2
    0|0
  • Aslında kıza hak veriyorum kendisi de uzun boylu bir kiz olduğu için yanındaki erkeğin de ona görüntü olarak yakışmasını isteyebilir. Fakat aşık olmam kelimesi bana tehlikeli geldi çünkü büyük laf etmiş kesin bir dille "olmaz" demek büyük konuşmak demek zira bu durum ona ne getirir bilemem! hakkında hayırlısı.

0|2
    0|0
  • Kız özellikle kriter koymamış kendi standartları doğrultusunda örnek vermiş. Yani 1.65 erkeği sevmeyin kısalar ölsün demiyor. Benime yakışmaz diyor. Gayette haklı. Allah aşkına Chloe ve Serdar Ortaç çok mu hoş duruyor :D

0|0
    0|0
  • O kızın dediğinde cahillik var, küçümseme var, kendini beğenmişlik var, var da var. 165 boyundaki erkekler ona çok meraklıydılar sanki. Söylediği cümle kendisi gibi çok ucuzca bir cümle ( ki ben insanlar hakkında böyle imalarda bulunmam ama bu kız fazlasını hak ediyor.) ve inanıyorum ki ucuz malın alıcısı çok olur. Tanımadığımız insanlar hakkında fikir edinmek için konuşma üslubuna bakarız ve aklımızda az da olsa bir şeyler şekillenir ki şu anda aklımda şekillenen şeyler hiç de hoş şeyler değil. Kendini beğenmiş, kibirli insanlardan hoşlanmıyorum ve şu an da o kızı kınadığım gibi ona benzeyen bütün insanları da kınıyorum. Görüntümüz bizim elimizde olan bir şey değil arkadaşlar. Kimsenin söylemlerine kulak asmayın. Güler yüzünüzü kimse solduramaz.

0|3
    0|0
  • Baya etkiler yakışıklı olsa bile kısa olmamalı ben yanımda onu sevgilim gibi göremiyon ozaman zaten minyon tipliyim oda kardeşim gibi oluyo o yüzden 1.70 ten aşağı olmamalılar bu benim düşüncem herkesin düşüncesi kendine saygı duyarım.

0|0
    0|2
  • Böyle laflar bana çok acımasızca geliyo sanki boyu insan kendi seçebiliyor ya da değiştirebiliyormuş gibi. bu arada boyum 170

0|3
    0|0
  • 165 erkek için kısa ya ama kimilerinin farklı özellikleriyle etkiledikleri olur.

0|2
    0|0
  • Boy açısından erkeğin en azından benden kısa olmamasını beklerim, ama gönül ister ki 1.85 ve civarı olsun.

0|0
    0|0
  • Kısa boylu adamlar karizmalarıyla uzun boylulara fark atarlar 😏😊

0|3
    0|0
  • Boy benim umrumda olmaz, aşkla da boyun bir ilgisi yok. Daha öncede kendimden kısa birini sevmiştim. Her kız benim gibi düşünmez orası ayrı.

0|3
    0|0
  • Ya şimdi aynı boyda olunca yan yana kardeş gibi duruyorsunuz bence en az 175 olmalı

1|2
    0|2
  • Sende elf kızısın zaten. Saçma öneridir aşkın boy ile alakası yoktur.

0|3
    0|0
  • Tabiki haklı bunun gibi kadınları 165 boy değil 165 milyon para etkiler

1|0
    0|0
  • Uzun boylu erkek tabi ki bir derece daha çok dikkat çekiyor ama sırf uzun boylu diye de bir insana aşık olunmaz kesinlikle alakası yok uzun olsun kısa olsun davranışları hareketleri karşı tarafı etkilediyse boyun hiç bir anlamı yok

0|1
    0|0
  • Bakalım kısa boylu erkekler saba aşık oluyor mu? Bu kim ayrıca ya iki kere aldı duyulan kendini bir bok sanıyor

0|3
    0|0
  • Kısalar ölsün mü? Onlarda kenilerine uygun kisilere yonelirse sorun olmayacagini dusunuyorum nihayetinde kızlarımızda 170 175 degiller.

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    79
Yükleniyor...