Bu kadar geri-zekalı bir insan nasıl olurda çapa tıp kazanır? Cevabı sonradan öğrendim ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Az önce esra erolda bak bak kız ne yapmış diye bana örnek gösterdiği kıza baktım

Berika demir diye öyle miydi ismi neydi bir övüyor annem, ya anne tamam takdir ederimde esra erol falan programına aldıysa kim bilir kaç para vermiştir reklamı için, kanma dedim halka oynuyorlar dedim. neyse

instagramına girer girmez bu işte bir bok olduğuu anladım

şişirilmiş bir balona benziyor, kaç estetik ameliyattan geçtiği belli değil, doktorum havasında bir ton instagram montajında fotoğraflar

inanılmaz bir ego ve aptallık sezdim,

durmadım hemen youtubede baktım kim milyoner olmak istere çıkmış , basit soruya bile seyirci jokeri kullanmış 3.000 tl lik soruyu bilmeyip 1.000 tl alıp gitmiş
yetmiyor, annem doktor diyor ev hanımı çıkıyor kız kardeşimin adı veronika falan diyor kız adım ilayda diyor :D

sonra sorguladım , anlamıyorum nasıl olabilir çapa tıpta

dediklerine göre Yösle girmiş, yabancı passaportu olanlara uygulanan sınav, normal sınava göre çok daha kolaymış

genelde yösle girenlerden bir halt çıkmıyormuş bunuda öğrendim

sonra içim rahatladı :D
Bu kadar geri-zekalı bir insan nasıl olurda çapa tıp kazanır? Cevabı sonradan öğrendim ne düşünüyorsunuz?
3
2
Görüşünü yaz