'Bu Dünyaya Niye Geldi ki?' Diye Sorgulamamıza Sebep Bahar Candan'ın Akla Zarar 10 Instagram Paylaşımı

'Allah'ın yarattığı her kul değerlidir.' bilincinde ve inanışında olan biriyim çok şükür. Amma velakin bazen öyle insanlarla karşılaşıyoruz ki, haşa isyan olmasın 'Bu dünyaya niye geldi ki?' diye sorgulamak durumunda kalabiliyoruz. Lafın kısası işte bu tür insanlara örnek olarak ilk akla gelen isim Bahar Candan'dan söz etmek istiyorum biraz. Halimize ve etrafımızdaki insanlara şükretmek için zaman zaman böyle karşılaştırmalar hepimize iyi gelecektir.

Her zaman eleştiri alsa da insanları umursamadan paylaşımlarına devam eden 'Sevilmeyen' bir isim Bahar Candan
Her zaman eleştiri alsa da insanları umursamadan paylaşımlarına devam eden 'Sevilmeyen' bir isim Bahar Candan

Bahar Candan televizyon izleyicisi olarak bizlerin hayatının son 5 yılına girmiş bir isim. Kim dersek; sadece 'Bir zamanlar bir televizyon kanalında yayınlanan moda stil yarışmasında yer alan yarışmacılardan birinin kız kardeşi' hepsi bu. Daha sonra televizyon dünyasının uyanık reyting avcısı yapımcıları 'Yarışmacı' sıfatıyla aynı yarışmaya koysa da o asla bir yarışmacı değil, yapımcıların reyting adına 'Oyuncağı' olmaktan öteye geçemedi. Peki hiçbir şey üretmeyen, çalışmayan ve sadece baba parası ile hava atan, son derece antipatik ve gençlere, genç kızlara kötü örnek niteliğinde olan bu kızımız ne yapmaya çalışıyor? Aslında tüm mesele bu.

'Bu Dünyaya Niye Geldi ki?' Diye Sorgulamamıza Sebep Bahar Candan'ın Akla Zarar 10 Instagram Paylaşımı

Özellikle Instagram paylaşımlarıyla hiç bir şey yapmasa bile kendinden bahsettirmeyi başaran Bahar Candan son paylaşımıyla yine çok tepki aldı. Ona geçmeden önce bugüne kadar kendisinin antipatik olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemesine sebep en şaşkınlık verici, kimine göre 'utanç' verici 10 Instagram paylaşımına şöyle bir göz atalım isterim.

10 numaradan başlayıp en şaşırtıcı olana kadar sürecek bir 'Akla zarar' Bahar Candan Bence'sine hoş geldiniz. :)

10-) 'Legend' mı?'

Legend Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (13 Haz, 2019, 9:14ös PDT)

Bundan 8 hafta önce Legend yani 'Efsane' diyerek maviler içinde paylaştığı bu poz. Beynim de sadece soru işaretleri. Neden, neden, neden? Biri bu pozun güzel olduğunu söylemiş olmalı. O kişi her kimse... Efsane olmadığı kesin de olsa olsa sarayın soytarısı diye nitelendirileceği net.

9-) Havuz başında romantizm dolu sözlerle. Ama...

Gölgen dolaşır sanki peşimde . Işık’ları yakın 🔥🔥🔥 nedir bu his . Yokluğunda sen . Ne varsa sen bu evde. Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (14 Haz, 2019, 12:00ös PDT)

Bu kez yer bir havuz başı. 90'lar dan günümüze gelen en güçlü sesli şarkıcılardan Aşkın Nur Yengi'den unutulmaz bir şarkısının sözlerini yazmış bu kez.
"Gölgen dolaşır sanki peşimde. Işıkları yakın nedir bu his. Yokluğunda sen. Ne varsa sen bu evde.." devamında şarkının 'Ayrılmam sarılırım hayallere..' diyordu. Ben erkek olsam asla çekici bulmayacağım pozlarından biri ile 'Çekici olduğunu sanan antipati kraliçesinden' bir önce ayrılalım.

8-) Sarıdan soğutan... :( Burada anlatılmak isteneni anlayan var mıdır acaba?

IstinyePark’a gitmek ıstıyorum . Sınır krızı geçiriyorum İstanbul sana gelcem elim titriyor özlemekte n . Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (20 Haz, 2019, 3:46öö PDT)

Kaydırmalı bir paylaşım bu. Lütfen bir zahmet kaydırarak diğer fotoğrafların güzelliğine de bakabilir siniz. :) Hemen dikkatimi çeken de yapılan bir yorum oldu. Diyor ki biri 'Bak İstinye parkın orada oturuyorum n'olur gelme tamam mı?' :)

7-) Bilin bakalım ne yapıyor?

Offfffffffffggdd çok sıkıcı 😬😬😬🤢🤢🤢 heryere kusuyoruz 😰😰😰 Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (25 Haz, 2019, 12:15ös PDT)

'Offff çok sıkıcı. Her yere kusuyoruz.' diyerek bu pozunu ve kaydırarak göreceğiniz diğer pozları veren Bahar Candan yine her fotoğrafta olduğu gibi saçmalamış. Burada ne yaptığı ise gerçekten merak konusu. En komik cevap ise 'Limon8753' kullanıcı adlı kişiden gelmiş. Ben yazamadım. Siz okuyun. Hemen fotoğrafın altında. :)

6-) Haziran?

11 HAZIRANDA DOM PERIGNON NET DDE!!! Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (31 May, 2019, 3:24öö PDT)

En mahremini bile paylaşmaktan asla çekinmeyen bir figür olan Bahar Candan küvette bile kendini fotoğraflatmış. Haziran diye de üstüne vurgu yapmış. Haziran haziran olmaktan utandı mı? Kim bilir?

5-) Arkadan tam da Murat Kekilli. :)

Bahar abi 😂 Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (29 May, 2019, 1:57öö PDT)

5 numaraya ise yine çok konuşulan bu paylaşımı ve pozu koymak istedim. Çünkü kendisi de 'Bahar abi' diyerek kendiyle dalga geçmiş. Bizim geçtiğimiz gibi. Normalin üzerinde bir zayıflığa ulaşıp vücut formunu tamamen kadınsı olmaktan uzaklaştıran Bahar Candan bu pozunda arkadan tam da Murat Kekilli'ye benzemiyor mu? :) Bu akşam bu pozla öldük. Artık bizi kimse tutamaz. :)

4-) Baba parasıyla yaşanılan lüks hayat ve süre gelen saçmalıklar. Kıskandım mı? Asla. :)

Acıktım offffffffffff 🥶 Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (31 May, 2019, 9:45öö PDT)

Kendi adıma konuşmam gerekirse yoğun geçen zor bir çalışma hayatı, sorumluluklar, vs. Ama Bahar Candan'ın bunca saçma sapan hareketlerine göz yuman ve servetini önüne seren anne baba. Kıskandım mı? Tabi ki hayır. :) Saygın bir hayatı ve sorumluk sahibi olmayı dünyanın tüm maddi değerlerine yeğlerim.

3-) When i was older... What?

When i was older 👩🏻‍🦳 Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (31 May, 2019, 6:40ös PDT)

İstanbul'un en güzel, imrenilesi manzarasına karşı verilen yine saçma bir poza eklenen bir söz.

'When i was older.' Ee diyesi geliyor insanın. Yaşlandığında ne olacak. Gerçekten 'What?'

Bu shoplarla yaşlandığını kimse göremeyecek ne yazık ki. :)

2-) Testesteron dolu bir konser demek isterdim. Testeron kısmı doğru da 'Konser' mi tartışılır.

Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (5 Haz, 2019, 6:42öö PDT)

Gördüğüm zaman gerçekten bir kadın olarak iğreti eden bir görüntüydü. Bahar Candan'ın 'Konser' adı altında yazlık bir yerde sadece erkeklerin bıyık altı gülüşlerinin ve testesteron hormonlarının havada kol gezdiği bir köpük partisinde orada görünüp bir şeyler söylemesinden bahsediyorum. Ve sonrasında bu poz. Listemde 1 numara olması gerekir. Saçmalıklar anlamında. Amma velakin 1 numaraya yeni bir paylaşım oturdu. Bu iğreti eden görüntü 2. sırada.

1-) Ve 1 numarada dün olan bir paylaşım var. Zirveye yakıştı. Rezillikte tabii ki...

INSTAGRAM denilince başım ağrıyor yapışırken yakama 😭😭😭şaka Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (12 Ağu, 2019, 6:13ös PDT)

Dün yapılan bu paylaşımda özellikle göğsü görünen fotoğrafı başa koyaraka kaydırmalı fotoğraflar slayt da yine kendinden bahsettirdi. Ama bu kez tepkiler çok fazla oldu. Sahiden insanı içinde çeken bir döngüye alıyor. Yorum yazanlar 'Niye yazdım, niye ben buradayım?' diyor. Sahi niye ben bunu yazıyorum ki. :(

Liste dışı

Storylerimi 400 k izliyorlar ve bu konuda yorum yapmak ıstemıyorum.şu ki SİZİN BENİ SEVDİĞİNİZİ BİLİYORUM . #perfection 🎯 Bahar Candan (@elitizm1)'in paylaştığı bir gönderi (18 Tem, 2019, 12:26ös PDT)


Storylerimi 400 k izliyorlar ve bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Şu ki SİZİN BENİ SEVDİĞİNİZİ BİLİYORUM.

Ne kadar acı değil mi? Ama gerçek. Bahar Candan mı suçlu, dejenere olmuş bir toplumun bireyleri olarak ona bu primi veren biz mi?

Bazen yapılması gerekenler örnek teşkil ederken, bazen de 'Yapılmaması' gerekenler. şimdi Bahar Candan'ı tekrar aklınıza getirip ufak tefek hataları olan ve sinir olduğunuz ama hayatınızda olmasını istediğiniz insanlara kocaman sarılın. Beterin beteri varmış diyerek. :)

Sevgiyle

'Bu Dünyaya Niye Geldi ki?' Diye Sorgulamamıza Sebep Bahar Candan'ın Akla Zarar 10 Instagram Paylaşımı
'Bu Dünyaya Niye Geldi ki?' Diye Sorgulamamıza Sebep Bahar Candan'ın Akla Zarar 10 Instagram Paylaşımı
17
24
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Ben bu insanların aksine zeki olduğunu düşünüyorum. Ama zekayla ülkemizde gelinen yer kısıtlı olduğu için çok ünlü olma aşkıyla yanıp tutuşanlar bu tarz yöntemleri tercih ediyor. Bence cicişler de zeki, o kadar zekiler ki hiçbir vasfı bulunmadığı halde senelerdir ekrandalar. Popülerliği mi düştü, hop hafif meme pozu, yeniden gündemde.
  Görüş hala geçerli mi?
  • PsychoBabble

   Ha onlara bu primi veren biziz bu arada. Geçen bir Bence yazmıştın, görme engelli ama mükemmel kulağa sahip bir çocuk. Nasıl özel, nasıl güzel bir olay mesela, şu an hangimizin aklında ismi? Üzücü ama gerçek bu ne yazık ki.

 • SilgisiOlan
  Tamam da o kadar resimlerini kurcalayıp niye paylaştın , bu kadar yazı yazdın ki? Bu kızın ismini hep eleştirenleri sayesinde duydum. Hiç necidir bilmem.. Niye böyle yazılar yazıp iyice gözümüze gözümüze sokuyosunuz? Ayrıca eleştirmek içi çaba sarfetmeyeceğim de bir mide bulantısı yaşatan tip.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Erkan_35
  Takip etmem de tanımam da kendisini ama demek ki bir takipçi kitlesi var ve saygı duymak gerekir. O kendini zorla ünlü etmemiştir. Kimse de zorla takip etmek zorunda değil. Burda sorun onu o hale getiren süreç ve bu süreci yönetenler. Bence rahat bırakın kızcağızı. Günah keçisi aranacaksa sebebi o değil.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Erkan_35

   Birilerini hedef göstermek ve linç kültüründen vazgeçin bence. Düzenin eleştirilmesini anlarım ama kişi ismi vererek sözlü linç girişimine teşvik etmek bence daha tehlikeli.

 • Damlakatre
  bu kız bilmiyorum daha şimdi tanıdım ama bunun da bu dünyaya bir faydası var... Bazen bazı insanlara uğraşılacak bir insan tipi gerekir bu kızda o tür uğraşılacak , sinirlendirilip sinirden köpürmüş ya da eğri büğrü halleriyle dalga geçilip eğlenilecek birisi olarak rolünü yapmaya çalışıyor gibi...
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2215
 • atombombasietkisiii
  Hayatımda olanlara sinir olmuyorum.. İnsanoğlu bu; çeşit çeşit, dengeyi ve uyumu sağlamak gerek.

  Ayrıca bu kızın tipine nolmuş ya? Ergenliğe mi giriyo yoksa çıkıyo mu çorba olmuş. Hayata dair ilgimi çeken bir kaç olumlu fikirleri dışında pek ilgilenmiyorum yaptıklarıyla.
 • saskinomayra
  Bu kadar uğraşmışsın, emeğine yazık yahu!
  Ben bu tiplerin canım görünümüne bürünen zeki insanlar olduğunu düşünüyorum. Binlerce insanı peşlerinden koşturup bunu paraya çeviriyorlar. Bunları takip eden, beğenen binlerce insan var. Asıl beğenenlerde var bir sorun.
 • Blue4
  Geçen rastgele sayfasina girdim. Agzim açık tek tek inceledim. O ağız nedir öyle onu çözemedim yaa 😂😂 biri çok guzelsin mi diyor nedir özel bir çeşit...
 • Polenis
  bunları oturup izleyip , sonra da eleştirip hayatımıza sokan ev kuşu gündüz kuşağı ev hanımı ve ev hanımı kılıklı abiler utansın
 • AyseErdem
  Vallahi baktim çok korktum şahsen bir elestiride bulunmak istemedim bu normal bisi degil yani ki gecen senekilerw bile baktim mazallah yani
 • kilombolukardeş
  popülaritesini koruması lazım dolar artınca işleri düştü, alt lige düşmemek için fiyat ta kıramıyor ve ülke şartları yüzünden mesleği gittikçe ucuzluyor rekabet artıyor.
 • A-normal_-kiz
  Napayım ayy slakk mi deyim. Banane. Bir baskasini elestirerek ben yukselmiyorum derecem artmıyor ve mükemmel degilim
 • Degasin19
  Bu kız yüzde 1 milyon engelli ok onu anlıyorum.
  Ama anne babası?
 • Bir de sürekli, ağzında su varmış gibi büzüştürüyor ya ağzını, Allahım komalık.
 • pembemotor
  Bir ara takip ediyordum sadece bakıp dalga geçmek için artık onu da yapmıyorum
 • olebise
  Hepsini okumadım ama. O kadar insan onu babalarının hayrına takip etmiyo. Prim verirsen böyle yapar.
 • Abbasov_Abbas
  Şüphesiz ki biz onları ibret alın diye yarattık. (Bakara,13)
 • barraquda
  Bu ulkede kerimcan durmaz fenomen olabiliyorsa bu kiz haydi haydi olur.
 • hakan6159
  Yahu bu embesilin aldığı nefes bile zarar. bir de güzel olsa. Intagramda görüntü kirliliği tamamen
 • dragon_gril009
  Bahar Candan niye böyle cirkinlesti çok tatlı biseydi sitil yarışmasında
 • CatKing
  Yüce rabbim sen insanlara akıl dağıtırken bahar candan nerede saklanıyordu göremedin mi yarabbiii.
  • Daphne_1

   Allah yok ki duan kabul edilsin. İyi şeylere iyi haberlere allaha şükür ediyorsunuz ama kötü bir şey olsa başkalara suçu veriyorsunuz?

  • CatKing

   Oha bahar candan geldi

  • Daphne_1

   kes

 • IrmakLeritsen
  Ben az önce ne gördüm.. Bu nasıl bir dengesizlik ya. Bunun 400 000 talkipçisi varsa benim arkadaşımın 5 6 milyon olması gerekiyor.
 • biradetmehmet
  Bazen kendimi çok mükemmel hissetmeme yardımcı oluyor boyle şeyler
 • ALSalvatore
  Sorguladiginiz için gündemde oluyorlar. Görmezden gelmek daha iyi.
 • cokkolacak6
  yanaklarini oyle yapmasinin amaci ne ya boka benziyo
 • ozzyboo
  Halime şükür ediyorum gördükçe
 • "Şüphesiz biz onları ibret alın diye yarattık"
 • Take1me1to1church
  Bu kızın elitizm diye hesap açması 🙄
 • Buda bir çeşit imtihan😄
 • CurlyyBe
  gerçekten aşırı gereksiz insanlara prim veriyoruz
 • xizmirzz
  Salak ya
 • Sparrowserce
  Boş teneke
 • Hunterx02x
  Gözümü çamaşır suyuyla yıkayacam 🤦🏻‍♂️
 • Düşünenpembe
  Kınamayalım da çocuklarımız benzemesin😂
 • burak_gunes
  Birakin sunu yaa
 • Daphne_1
  Bahar Candanı çok seviyorum ❤️❤️😍
 • malesef bu tür insanların sayısı arttı
 • Zeynocmzz
  Keşke fotoğrafların linkini bıraksaydın😁
 • Hayata_Bak
  Bu kim be
 • gnşzeynep
  Çok yazık sakat galiba
 • sahtehesaplar
  Bahsedip yüceltmeyin Gereksiz insanları
 • Gizli Üye
  Bunu yaparken babası fazla toz çekmiş heralde
YÜKLENİYOR...