40 Zengin Renk Seçeneğinden Biri Mutlaka #İstediğinRenk
Kapat

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

TheControlFreak

Ünlü olmak birçok açıdan güzeldir. Büyük bir servete sahipsindir, herkesin ilgisi senin üzerindedir, eğlenceli partilere katılır, senin gibi ünlü insanlarla vakit geçirirsin. Aynı zamanda pek çok hayranın olur. Dünyanın en uzak köşesinde bile seni seven, destekleyen insanların var olduğunu bilirsin. Ancak ünlü olmanın can sıkıcı yönleri de vardır. Hakkında çıkan yalan yanlış haberler, bunlardan biridir.

Bu Bence'mde Kylie Jenner hakkındaki bazı ön yargılı düşüncelerden bahsedeceğim.

1-En genç milyarder unvanını hak etti mi?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Kylie Jenner, Forbes dergisi tarafından en genç milyarder seçildiğinde büyük bir tartışma başladı. Çünkü dergide onun için self made yani sıfırdan başlayarak servet sahibi olan insan deniyordu. Kylie'nin ailesi çok zengin ve ünlü olduğu için hiç kimse buna inanmadı. Ancak Kylie, bu konu hakkında açıklama yaptı ve böylece haklı olduğunu herkese kanıtladı.

15 yaşımdan beri ailemden para almıyorum. Şirketimi kendi paramla kurdum. Banka hesabımda ailemden gelen tek kuruş yok. Bununla gurur duyuyorum.

Not: Şu anda kendi kurduğu kozmetik şirketi olan "Kylie Cosmetics", tüm ailesiyle birlikte rol aldığı "Keeping up with the Kardashians" adlı TV şovu, "Life of Kylie" TV şovu, Instagram paylaşımları ve dergi çekimleri sayesinde para kazanıyor.

2-Kaç kez estetik ameliyat oldu?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Kylie, sadece başarılarıyla değil, yaptırdığı dudak dolgusuyla da epey bir süre gündemi meşgul etti. O, zaten oldukça güzel ve sevimli bir kadındı. Tek sorunu, dudaklarının biraz ince oluşuydu. Ancak 2014 yılında 16 yaşındayken dudak dolgusu yaptırmaya başladı ve bu sayede tamamen farklı bir yüze kavuştu. İnsanlar bu büyük değişimin sadece dudak dolgusu ile mümkün olamayacağını iddia edince bir açıklama yaptı:

İnsanlar bıçak altına yatıp bütün yüzümü yeniden şekillendirdiğimi düşünüyor, bu tamamen yalan. Dehşete düşüyorum. Bunu asla yapmazdım. İnsanlar iyi saç, makyaj ve dolgu gibi şeylerin neler yapabildiğini bilmiyor.

3-Hayranlarına kötü mü davranıyor?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Kylie, bir keresinde bir hayranına "bana dokunma, yoksa incineceksin" demişti. Bu yüzden birçok insan onun hayranlarına kaba davrandığını düşündü. Fakat işin aslı şuydu; O hayran, Kylie'yi uzunca bir süre takip etmişti. Sürekli bağırarak adını söylüyordu ve kolundan tutup çekiştiriyordu. Korumalar ise duruma müdahale etmeye çalıştı. Taciz edilmekten bunalan ve sinirlenen Kylie, hayranına kendisine dokunmamasını söyledi. Ayrıca korumaların ona zarar vereceğini düşündüğü için "incinebilirsin" şeklinde bir uyarı yaptı. Ünlü de olsa her insanın "kendisine özel bir alana" ihtiyacı vardır. Tanımadığınız birisi durmadan adınızı haykırdığında ve izinsiz dokunmaya çalıştığında hem üzülür hem de sinirlenirsiniz.

4-Ablasını mı kıskanıyor?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Kylie şu anda çok popüler, başarılı ve zengin olabilir. Ancak bir zamanlar ailesinin en az dikkat çeken üyesiydi ve gerek güzellik, gerek kariyer bakımından her daim "ablası Kendall'dan bir adım geride kalacağı" söyleniyordu. O ise çok çalıştı ve bu iddiaları çürüttü. Şu anda Kendall ile eşit durumda hatta bazı konularda ondan daha başarılı. (Şahsi fikrim ablasından daha güzel ve sevimli olduğu yönünde.)

Her insan elinde olmadan kardeşini, kuzenini, arkadaşını vb. kıskanabilir. Bence bu durum oldukça doğal. Medyanın durumu abarttığını ve Kylie-Kendall ikilisinin birbirini gerçekten çok sevdiğini düşünüyorum.

5- 7/24 makyaj mı yapıyor?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Kylie, kendi adıyla bir kozmetik şirketi kurdu ve dünya çapında başarı elde etti. Çoğu zaman dergi çekimlerinde, Instagram paylaşımlarında ve sokaklarda kendi makyaj malzemelerini kullanmış şekilde görüntüleniyor. Ancak bu, her daim makyajlı olduğu anlamına gelmiyor. O, makyajsız yüzünü birçok kez Instagram'dan paylaştı ve sokakta da bu şekilde görüntülendi.

6-Met galada giydiği kürk gerçek miydi?

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!

Son olarak, Kylie-Kendall ikilisi bu sene gerçekleşen Met Gala'da gerçek kürk giymekle itham edilmişti. Onlar için "bir gecelik eğlence uğruna onlarca hayvanı katlettiler" dendi. Ancak kısa bir süre sonra, haberin yalan olduğu ortaya çıktı. İkisinin de elbisesi Donatella Vercase idi ve bu marka 2018 yılından beri gerçek kürk kullanmıyordu.

There are new rumors about me every day.
Kylie Jenner.

Kylie Jenner Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış!
9
5
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Lapaíxaprèslerêve
  ılgim dışı ama emegine saglık
  Görüş hala geçerli mi?
 • pandomod
  ben hiç bilmiyordum :d
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • melisaaslann
  Hastasıyım bu kadının yaaaaa
  Görüş hala geçerli mi?
 • missmurder
  Güzel bilgiler
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

37
 • ibrahimc
  Bu konu baya kafama takılıyodu zaten iyi ki aydınlattın sağol
 • FCLeona
  Tamamen proje bu aile. Estetiğin dibi var hepsinde. Tabi ki milyon dolarlık doktorlara estetik yaptırdıkları için hiç belli olmuyor. Kalçaları bile fake.
 • Magicalmind
  Çokta tın ne ifade etti ki bu yazı bize. Emeğini başka konularda harcamanı öneririm.
 • mertcenk17
  bu kadını bir türlü beğenemedim türk kızları buna 10 basar
 • Trouvaille
  Niye kylie bu kadar abartiyorlar anlamıyorum
 • avcikaan
  Eline sağlık
 • Miami_dolphinss
  Eline sağlık
 • ladyfantastic
  Bu kadını oldum olası çok sevemedim
 • Çok irrite biri
 • Gizli Üye
  Ben sadece dudak dolgusu olduğuma inanamıyorum
  • Bildiğim kadarıyla dolgu uygulaması tüm yüze yapılabiliyor.

YÜKLENİYOR...