Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

1- Ezel

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Ömer’in inanılmaz hikayesi büyük bir ihanetle başladı ve sevdiklerine her zaman inandı, güvendi. Askerden döndü, evlenmek istediği kızın ve sevdiklerinin ihanetine uğradı. Tüm hayalleri suya düştü ve Ömer değişti. Adı Ezel olmuştur.

2- Ufak Tefek Cinayetler

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Kore dizisinden uyarlanmış bir Türk televizyon dizisidir. Liseden Oya, Merve, Pelin ve Arzu dört kız arkadaş grubuydu. Bir gün arkadaşları Oyayı kıskandıkları için hain bir plan yaparlar ve Oya'nın hayatı değişir. Yıllar sonra ihanetin bedelini ödetmek için geri döner. İftira ile kim doğru düzgün yaşayabilmiş ki? İşte bu dizi tam da gerçek hayatı anlatıyor.

3- Aşk-ı Memnu

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Bihter ve Behlül’ün yasak aşkını anlatır. Bu yasak aşk öyle bir aşktır ki tüm ailenin hayatını bile değiştirebilen bir aşktır. Dizi, ölümle sona ermiştir. Bu roman Halit Ziya Uşaklıgil'in unutulmaz bir eseridir.

4- Leyla ile Mecnun

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Mecnun ve Leyla doğar doğmaz beşik kertmesiyle birbirlerine bağlamışlardır. Bir yıl sonra Leyla ölür ve Mecnun babasının arkadaşı Ömer’in kızı Leyla’ya aşık olur.

5- Öyle Bir Geçer Zaman ki

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Akarsu ailesinin büyük dramı.. İşte bizi derinden etkileyen 1960'lı yılların hikayesi. Her şey bir aldatmayla başlar. Olayları anlatan, evin en küçüğü olan ve etkisinde kalan tek kişi Küçük Osman’dır.

6- Yalan Dünya

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Gülse Birsel’in yazdığı senaryo ile birlikte her bölümüyle bizi güldürebilen bir dizidir. Türk televizyon dizilerinin komedi dizileri arasındadır. Bir önemli oyuncumuz da Beyazıt Öztürk'tür.

7- Suskunlar

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Geçmişte yaşanmış, sünnet gününde kaçtıkları gün baklava dolusu bir tepsiyi görünce yediklerinde yakalanırlar ve hapishaneye düşerler. Beş küçük çocuğun hayatı ve günümüzü anlatır. Bir kız ve dört erkek çocuğudur. Kız hariç, diğerleri hapishaneye düşer. Orada işkence ve benzeri olaylar yaşadıkları için hayatları hep suskunlukla geçmiştir.

8- Kuzey Güney

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Kuzey ve Güney bir kazaya sebep olurlar, arabayı süren Güney'dir ama hapishaneye düşen Kuzey olmuştur. Çünkü Güney okuyabilsin diye ailesi onun yanında olmamıştır. Kuzey dahil, herkesin hayat hikayesini konu edinir. Kuzey Cemre'ye aşıktır.

9- Aşk Yeniden

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Bir Karadeniz kızını sevgilisi kaçırır ve yurt dışına giderler. Kızın babası peşindedir. Bir zaman sonra kız hamile kalır ve sevgilisi onu bırakır. Başka biriyle tanışır, evlilik anlaşması yaparak evlenirler ve gün geçtikçe birbirlerine bağlanırlar.

10- Fatmagül’ün Suçu Ne?

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Fatmagül ve Mustafa nişanlıdır. Mustafa balıkçıdır ve Fatmagül denize uğurlamak için yanında olur, gittiğini gördüğü yerde sarhoş olan dört kişinin tecavüzüne uğrar. Fatmagül’ün hayatı mahvedilir..

11- Kırgın Çiçekler

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Özellikle Eylül'ün, üvey babasının tacizleriyle yetimhaneye gelişi ile başlar. Baş edemediği için annesine söyler, inanır annesi ama hamiledir. Tek bir çözüm yolunu arar o da yetimhanede kalmasıdır. Yetimhanede yaşayan, aynı kaderin paylaşıldığı ve beş kızın acılı öyküsünü anlatılır.

12- Güneşi Beklerken

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Zeynep ve annesinin Bursa’dan İstanbul'a taşınması ile başlar. Gideceği özel okulda bir olaya karışır ve Sayer Koleji sahibinin oğluyla karşılaşır, birbirine uymayan bu iki genç aşığın hayatı zamanla imkansız bir hal alır.

13- Güneşin Kızları

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Edebiyat öğretmeni Güneş’in, İstanbullu bir iş adamı Haluk Mertoğlu ile evlilikleriyle başlar. Kızları ve kendisi İstanbul’a taşınır. Hikayede bu insanlar Mertoğlu ailesinin tam içinde bulurlar kendilerini. Aslında her şey göründüğü gibi değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle tüm sırlar ortaya çıkacaktır.

14- Poyraz Karayel

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Poyraz; ailesini, karısını, çocuğunu ve mesleğini kaybetmiş bir adam. Derdini unutup, ayakta kalabilmek için alay eder gibi hayatını sürdürmüştür. Kayın pederinden oğlunu almak için eski amirinin casusluk teklifini kabul etmiştir. Ve o sırada Ayşegül’le tanışır, imkansızca bir aşka tutulmuşlardır. Sırlarını Ayşegül'e söylemez.

15- Kiralık Aşk

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Bir Kore dizisinden alınarak uyarlanmıştır. Defne, abisi ve mafya tayfasıyla yaptığı borçlar yüzünden tartışır ve olaylar karışır, zengin bir kadınla karşılaşır. Ömer'in yengesidir. Ömer’in ilgisini çekmesi için bir teklif sunar ve Defne teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu ikilinin hayatı gerçekler ortaya çıkınca değişmiştir. Birbirlerini seviyorlardır.

16- Vatanım Sensin

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Osmanlı İmparatorluğunun son dönemini kapsar. Yaşanılan savaşların görevleri, büyük aşkları, insanların sorgulanan vicdanları ve tüm bu zorluklar karşısında yine de ayakta kalabilmeyi başarabilen bir ailenin hikayesi anlatılıyor.

17- Karadayı

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Hikaye 1973 yılında gelişen olayları anlatır. Mahir, mahallenin delikanlısıdır. Ailesine, babasına sadık bir evlattır ve nişanlanacaktır. Turgut savcı bir gün İstanbul adliyesinde işlediği cinayete üstlenecek birini arar, arkadaşı Necdet’ten yardım ister ve Mahirden nefret ettiği için nikah günü polisler Mahiri almaya gelirler. Babası Kibar Nazif oğlunun götürülmesine göz yumamaz ve kendi gider. Hiç işlemediği bir cinayetten dolayı tutuklanır.

18- Kara Sevda

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Kemal Soydere, geçim sıkıntısı çeken bir ailenin oğludur. Nihan Sezin ise zengin bir ailenin kızıdır. Kemal, ailenin bir umududur. Nihan ise zenginlik içinde yaşadığı imkansızlıklar ve mucizelerle karşılaşan bir genç kızdır. Kemal ve Nihan birbirlerine körkütük aşıklardır.

19- Fatih Harbiye

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Peyami Safa'nın aynı adlı romanından esinlenen bir dizidir. Zenginlik ve fakirlik arasında geçen ve Neriman'ın hayatını anlatır. Macit Harbiye’de Neriman ise Fatih’te yaşamaktadır. Macit batı kültürüyle yaşamış olduğu için Neriman’ı etkiler ve bir çift olurlar.

20- Anne

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Dünya’da üç tür insan vardır; kadınlar, anneler ve erkekler… Bir Japon dizisinden esinlenerek, Türk televizyonlarında seyrettiğimiz acıklı bir hikayenin olaylarını anlatır. Üvey babasından gördükleri ve annesinin yanında olmayışı küçük kızın hayatını bir hayli zorlamıştır. Okula yeni gelen öğretmen sayesinde hayatı değişmiştir.

21- Karagül

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Eğitimleri sayesinde Ebru ve Murat İstanbul’da tanışır ve evlenirler. Dört çocukları olur lakin Ebru ilk çocuğunu kaybeder. Çünkü Murat teyze kızıyla evlidir, çocukları olmaz. Ailesi Ebru'yu kabul etmez bu nedenle Baranı Ebru’dan habersiz öldü gösterip Narin'e vermiştir. Oğlu gibi bakmıştır. Bir gün Ebru eşini Halfeti’de kaybeder ve Halfeti'ye gelir, zamanla Baran'ın oğlu olduğu haberini öğrenir, oğluna kavuşmak için bu karşılaştığı zor bir hayatla mücadele etmeye karar verir.

22- Kurt Seyit ve Şura

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Nermin Bezmen'in aynı adlı romanından esinlenen bir dizidir. Kurt Seyit, Kırımlı bir Türk askerdir. Kurt Seyit, Şurayı bir baloda görür ve aklından çıkaramaz. Rus bir ailenin kızı olan Şura ile aşk yaşar. Babası kabul etmemektedir çünkü bir Türk kızıyla evlenmesini isterler. Yaşanan siyasi-toplumsal olayların, aşkların ve hırsların içinde yer almış bir hikayeyi anlatır.

23- Çalıkuşu

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından esinlenen bir dizidir. Feride Çalıkuşu'na benzettiğimiz, şımarık bir genç kızdır. Babasını ve annesini kaybetmiştir. Babasını çok az hatırlar ve ona bakan teyzesiyle birlikte yaşar. Bir gün babası Ferideyi Dame de Sion Okulu’na yatılı olarak gönderir ve teyzesinin oğlu Kamuran’ın ziyaretiyle birbirlerini hoş bulurlar, beğenirler. Evlenmek istediği Kamuran'ın başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenir. Ayakta kalabilmek ve hayatını değiştirmek için Feride öğretmen olmaya karar verir, yaşadığı şehri terk eder.

24- Ölene Kadar

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Türk televizyon dizisinde 13 bölümlük izlediğimiz bir Türk dizisidir. 13 bölümde olsa çok anlamlı ve sonu güzel biten bir diziydi. Dağhan'ın işlemediği bir suçtan ötürü küçük bir kız çocuğunun (Selvi), olayı gördüğüne dair şahit olması ve 11 yıl sonra Avukat olan Selvi sayesinde hapisten çıkması, tüm sırrın ortaya dökülmesi ile sona eriyor.

25- Medcezir

Son 10 Yılın En Çok İzlenen 25 Dizisi

Amerikan yapımı The O.C dizisinden esinlenen, Türk dizisi olarak ekrana gelmiştir. Yaman, annesinin sevgilisi tarafından evden kovulunca, avukat Selim Serez’le tanışmıştır. Serez'in ailesiyle yaşamaya devam etmiştir. Evin oğlu Mert ile çok iyi anlaşırlar. Eylül, Yamanın arkadaşıdır ve Mirayla tanışır, birbirlerinden hoşlanırlar. Mira Orkun'la sevgilidir ve ailesi de bu ilişkiyi destekler.

Hangi dizi favorileriniz arasındaydı? En çok izlediğiniz dizi hangisiydi?

#Magazin&Filmler

Şimdiden Teşekkürler #Odysseyy 👩🏻‍💻


2|0
4465
Odysseyy KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Yalnız the o. c. dizisinden esinlenilmedi , direkt olarak Türk uyarlaması yapıldı. Ve warner bros şirket ortaklığıyla yapıldı. Eksik bilgi vermeyelim. Youtube'daki Türkiye yasağının sebebi de oydu.

  1|0
  0|0
 • Bunlardan çoğunu izledim ama aralarında görmeyi umduğum “kara para aşk” dizisini göremedim. Demek ki o kadar izlenmemiş ☹️

  1|0
  0|1

En İyi Kız Görüşleri

 • Leyla ile mecnun'u çok izlerdim, halen de izliyorum. :)
  Emeğine sağlık çok güzel yazmışsın. :)

  2|2
  1|0
 • Güzel dizilerdi ya keşke devamı olsaydı dediklerim var

  1|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4263
 • Son 10 yılın demişsin.19- 20 yıl önce çekilmiş olan aşkı memnu ve Ezel dlrek iptal zaten. Madem onları koydun Ekmek Teknesi ve Asmalı Konak, Deli Yüreği de koyaydın da en baba listeyi oluştururdun.
  Soruna gelince Kiralık Aşk diyorum...

  1|1
  1|0
 • Herkesin izlemese de muhakkak ismini 1 kere de olsa duyduğu diziler gerçekten.

  1|0
  0|0
 • Ezel güzeldi gerçekten

  1|1
  0|0
 • Ufak Tefek Cinayetler'in Kore dizisinden uyarlandığını söylemenize rağmen bir dizi ismi vermediğiniz için gerçekliği doğrulanamıyor.

  1|0
  0|0
 • Fatmagulun zamaninda adini feriha koydum diye bir dizi daha vardi millet ölüp geberiyordu izleyecegim diye demekki o kadarda cok izlenmemis enteresan.

  Soyle bir goz gezdirdimde cogunun konusu sacma zaten iyki onlara bakmamisim 😀 huzuli zaman kaybi olurmus

  Gercekden iyi olan aski memnu ve calikusuydu bana göre gerisi bir zaman sonra insani bayiyordu.

  1|0
  0|0
 • Aşkı memnuya bakmışlığım var.

  Leyla mecnun hastasıydım.❤

  Suskunlar da çok iyidi devam etmesini istediklerimdendi.

  Şimdilerde yabancı dizi daha çok sariyor, zaman kaybı ekranda saçma sapan senaryolar.
  Senaristler biraz kafaları değişmeli..

  1|0
  0|0
 • Tabii ki "Öyle bir geçer zaman ki" yi tek geçerim. Yalnız en çok izlenen derken burada sayılanlardan izlenmeyen çok fazla dizi var bilesin.

  1|0
  0|0
 • 7 tanesini izlemişim. Teşekkürler bilgilendirme için :)

  1|0
  0|0
 • Birçoğunu bilmemem :/ emeğine sağlık güzel bir bence olmuş

  1|0
  0|0
 • Çoğunu izledim ama son zamanlarda çok fazla izlenen diziler varken listede olmamalarına şaşırdım

  1|0
  0|0
 • Poyraz Karayel ve Suskunlar en sevdiğim dizilerdir keşke kıymetleri bilinip devam edebilseydi

  1|0
  0|0
 • Iki kere baştan baktim ama Muteşem Yuzyıl'ı göremedim.

  1|0
  0|0
 • Sevilsede sevilmesede
  Kurtlar vadisi ve arka sokaklar bu listede olmaliydi

  1|0
  0|0
 • Kırgın çiçekleri görünce direkt kulağımda "Benim Kemalim yapmaz" çınladı

  1|0
  0|0
 • Kiralık aşk
  Kara sevda
  Karagül
  Kut Seyit ve Şura
  Aaaaa hep beğendiklerim "K" ile başlıyor cok garip degilmi? 😲😎

  1|0
  0|0
 • Ben bir Avrupa Yakası bir de Behzat Ç. yi tanırım.

  1|1
  0|0
 • Ezel ve karadayı başkaydı ya. Kenan cidden bu tür rollerin altından iyi kalkıyor.

  1|0
  0|0
 • Hayatımda bu kadar kötü dizi özeti görmedim. Ödevini son güne bırakan öğrencinin çabucak yetiştirmesi gibi yapılmış sanki

  0|0
  1|0
 • ahah hiçbirisini izlememiş olmak..
  -Yada olmamak işte butun mesele bu. :).

  1|0
  0|0
 • Sadece Leyla ile Mecnun u bilirim. Başından sonuna izledim. Tekrar tekrar, kısa videolar izlemeye doyamadık. Ama diğerlerini izlemedim.

  1|0
  0|0
 • Bunların arasında sadece Kara Sevda benim favorimdir..

  1|0
  0|0
 • Bunların hiçbiri değil SÖZ ve ARKA SOKAKLAR'ı tek geçerim :) :) 👍

  2|0
  0|0
 • Hiç birini özlemedim. Aşkı memnunun bazı kesit ileri haricinde

  1|0
  0|0
 • Kiralık Aşk iyiydi. İlişki Durumu Karışık da epey izlendi.

  1|0
  0|0
 • Öyle bir geçer zaman ki
  fatih harbiye
  Cok izlemisdim

  1|0
  0|0
 • Hepside çok güzel dizilerdi arasında deyrettiğim dizilerde vardı teşekkürler

  1|0
  0|0
 • en cok izlenen kurtlar vadisiydi neden listede yok?

  1|0
  0|0
 • Kara Para Aşk ve No:309 , hatta bu sezondan Erkenci Kuş unutulmuş mu acaba?

  1|0
  0|0
 • Siradan diziler seçilmiş uyduruktan yani en azından bir kurtlar vadisi olabilirdi

  0|0
  0|0
 • Behzat ç. Nasıl olmaz

  2|1
  0|0
 • Kurtlar vadisi
  Arka sokaklar yok :D

  1|1
  0|0
 • Medcezir ve kiralik ask cok guzeldi

  1|0
  0|0
 • Ezel ve kara para aşk güzeldi

  1|0
  0|0
 • Yaprak dökümünü unutmuşsun

  1|0
  0|0
 • bir Poyraz Karayeli biliyom.

  1|0
  0|0
 • Behzat ç. Niye yok

  1|2
  0|0
 • Ezelle medcezir efsane dizilerdi gerçekten😉

  1|1
  0|0
 • Çoğunu izlemisim bende

  1|0
  0|0
 • Aşk-ı memnu, kırgın çiçekler, kiralık aşk.

  1|0
  0|0
 • Leyla ile mecnun ah be ne güzel filmdi

  1|0
  0|0
 • Aşkı memnu ve fatih harbiyeyi izledim.

  1|0
  0|0
 • Fark ettim de sadece Kara Sevda'yi izlemişim

  1|0
  0|0
 • Behzat Ç. Olmazsa olmaz-

  2|1
  0|0
 • Akasys durağı yok listede...

  3|0
  0|0
 • Kara sevda +çalıkuşu efsanee

  1|1
  0|0
 • Leyla ile Mecnun tek geçerim.

  1|0
  0|0
 • Aşk -I Memnu derim kesinlikle😊😊😊

  1|0
  0|0
 • Ezel geriai yalan, jilet abimiz iyi abimizdi. 😉

  1|0
  0|0
 • Ezel iyiydi =(

  1|1
  0|0
 • Kurtlar vadisini koymamaşını olmamış listen :D

  1|1
  0|0
Daha Fazla
55
Yükleniyor...