Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

may-jailer

Yeniden merhaba. Birçok kişi Aleyna Tilki'yi bırak sevmeyi, nefret ediyor. Bir kısmı kıskançlık yüzünden, bir kısmı da davranışları yüzünden. Ama onların unuttuğu bir şey var. Bu kız 18 yaşında! Ve hepimiz küçükken şımarıktık, unutmayın.

Aleyna Tilki'yi sevmeliyiz. Neden mi? Okumaya başla :)

1- Çünkü çok başarılı!

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Evet! Kendisi Türkiye'de en çok izlenen kliplerine sahip. Kendisinin şarkıları dünya çapında dinleniyor. 2 şarkısı da 300 milyondan fazla izlendi. Ve eminim ki Yalnız Çiçek klibi de 300 milyonu geçecek!

2- Çok güzel bir sese sahip

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Aleyna boşuna ünlü olmadı. Eğer bir yerlere bu kadar hızlı yükselebildiyse, gerçekten başarılı bir insan olduğu içindir. Evet, gerçekten çok güzel bir sese sahip. Ve bu özelliği onu Yetenek Sizsiniz'de yarı finale kadar taşıdı.

3- Şarkıları ve klipleri çok güzel

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Özellikle kendi yönettiği Yalnız Çiçek şarkısının klibinden bahsetmeden geçemeyeceğim. 3 tane klibi var ve üçü de oldukça renkli, eğlenceli ve iyi. Ve bu onun ileride çok daha iyi bir şeylere gelebileceğinin kanıtı.

4- Öz güveni yüksek

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Hatta bilmeyenler için söyleyeyim, Vine hesabında adını Aleyna Tilki öz güven olarak yapmıştı. Ünlü olmadan önce Vine'lar çekiyordu. Çok yüksek bir öz güvene sahip ve bu özelliği onun bu kadar ünlü olmasının en büyük sebeplerinden biri.

5- Geleceği çok parlak

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Gelecekte çok iyi yerlere gelmesi ve dünya çapında ünlü olma olasılığı çok yüksek. Ve bunu kendisi de biliyor ve söylüyor! Onun böyle kendine inanması ve güvenmesi onu daha çok sevmemizi sağlıyor.

6- Okulda da çok başarılı

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Nasılsa şarkı söylüyorum diyerek derslerine önem vermeyi bırakmadı. Ve 100 aldığı sınavın kağıdını paylaştığı için bütün sınavları iptal edildi! Bu tamamen kıskançlık, başka bir şey değil. Sınav kağıdını paylaşmaktan kimseye zarar gelmez.

7- Geçmişinde okulunda sıkıntılar çekti

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

İlk öncelikle bu saç renginin ona çok fazla yakıştığını söylemek istiyorum. Konuyu açıklamak gerekirse kendisi daha önce okulda arkadaşlarıyla sıkıntı yaşamış, hatta dayak yemiş! Onu çekemeyen insanların olduğunu söylüyor ve dövülürken hiç sesini çıkarmadığını, karşılık vermediğini anlatıyor. Bunun için çok üzüldüğümü söylemeliyim.

8- Parmakla gösteriliyor!

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Evet yanlış duymadınız :D Kendisinin söylediğine göre küçük yaşta da çok popülermiş ve onu gören "Aa bak Aleyna geçiyor" diyormuş. Ve bir konserinde anlattığına göre kendi giydiği kıyafet okulun resmi forması olarak seçilmiş.

9- Yaşına rağmen çok ünlü ve tarz sahibi

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Kendisi şu an sadece 18 yaşında ve 16 yaşında şöhrete ilk adımını attı. Çok güzel bir giyim tarzına sahip ve oldukça zevkli birisi. Yaşına rağmen Türkiye'de bu kadar izlenebilmiş tek kişi o. Ve kendisine 2 yıldır rakip çıkmadı.

10- Doğal ve özenti değil, kendisi!

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden

Bence'mizin son maddesine geldik. Kendisi en başından beri doğaldı ve kendisiydi. Bir başkasına özenmedi. Şimdi de kendi klibini kendi çekti ve her seferinde Türkiye rekorları kırıyor.

Arkadaşlar, unutmayalım ki eleştiri gizli hayranlıktır. Evet, bu kadar küçük yaşta bu kadar kaliteli ve başarılı olması kıskanmamıza yol açabiliyor. Ama nefret etmenin bir anlamı yok. Yaşına rağmen bir sürü küfür hakaret duyuyorum ve bu tamamen saçmalık. Lütfen kıskanmak yerine imrenelim ve nefretimizi en azından nötrleştirelim. Karşımızdakinin 18 yaşında, çok ünlü ve başarılı biri olduğunu unutmayalım. Görüşmek üzere!

Aleyna Tilki'yi Sevmemiz İçin 10 Neden
35
19
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Centurion
  Öncelikle nefret etmediğimi belirtir, Allah yarattığı için sevdiğimi söylemek isterim. 15-16 yaşlarında resmen piyasaya sürüldü. Türkleri bilirsin. İstisnalar olsa da %90'ı eli uçkurunda gezen tiplerdir. Kısa sürede fenomen olmasının sebebi de bence budur. Sesinin güzel olması da ünlenmesine yardımcı oldu. Bir anda parlayan insanlar, bir anda sönerler bunu da belirtmemde fayda var. Ayrıca çok fazla ego sahibi bir insan. Mütevazi olanlar her zaman bir adım önde olurlar. Fatih Sultan Mehmet 21 yaşında İstanbul'u fethetmiş. İmrenecek olursam Fatih'e imrenirim, gidip Aleyna'ya imrenecek halim yok. Reşit olmadan barlarda, pavyonlarda, sahnelerde boy göstermek popülerlik değildir. Bir ara Hande Erçel'den illallah gelmişti hatırlarsan. Şimdi Aleyna, yarın Ayşe, Fatma diye uzar gider bu liste.
  Görüş hala geçerli mi?
  • ozianna

   Bence de kız aşırı genç yaşta çıktı bir de fiziği falan da güzel tam bir Lolita imajı ondan biraz fazla dikkat çekti Türkiyede

 • THAN0S
  Birincisi Bilgisayar Programlarıyla Ve Arkadaki Yüksek Sesli Sürükleyici Beat'le Babaannemin Sesi De Güzel Olur.
  İkincisi Şarkılarını Sevenlere Sözüm Yok Ama Kelimeler Ve Cümleler Çok Anlamsız.
  Aynı Zamanda Klipleri Güzel Mi? Neyse. Ha Bu Arada Okulunda Ve Geçmişinde Ne Gibi Sıkıntılar Çekmiş. Ben Aleyna'nın Ailesinin Durumunun Orta Düzey Olduğunu Biliyordum...
  6. Madde : Sınav Kağıdını Paylaşmak Disiplin Suçudur.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • ozianna
  Bence de kıskanılıyo bu kız. Bırak sevilmeyi uyuz oluyolar nefret ediyolar bazı yerlerde çirkin maymun suratlı yazmışlar. Bence star kalitesi ve potansiyel var kızda. Zamane gençleri inanılmaz kıskanç kendi kıçını yırtsa o yaşta en fazla 1600 lira maaşla bir yerde garson olur kendi yaşında bir kızın bu kadar başarılı olmasını çekemiyolar
  Görüş hala geçerli mi?
  • may-jailer

   Oturduğum şehirde 21 haziranda konseri var. Kızın yüzünü yırtmışlar hep afişlerden

  • ozianna

   Neee cidden o kadar nefret var mı yaa

  • ozianna

   Bence kızda ego falan da yok egosu var diyip duruyolar. bir programda fanlarım vardı benim okuldayken dedi diye kızıyolar olabilir bazen okullarda favori tipler oluyo bizim okulda da Ateş isminde bir çocuk vardı çocuk tarzdı herkes parmakla gösterirdi öyle bir tipti belki okulda dikkat çekiyodu ama bu lafından linç edilecekti. Ben kızda ego falan görmüyorum

 • soliskaa
  isterseniz 1000 neden sayin ben yine de bu sari ciyani sevmem :D
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1733
 • Bayankusurbulucu
  Şarkıları sesi çok güzel klibi falan tarz sahibi başarılı özgüvenli bunlar onu yükselten şeyler sadece 8. Maddede kendi giydiği kiyafetin okulun formasi olduğunu söylemesi pek inandirici gelmedi bana gösterişci gibi geldi o yüzden çok fazla sevemiyorum. Ama onun dışında sesini falan beğeniyorum ve ona hiçbi lafım yok kıskançlik beslemiyorum yani
 • ZodyakBeyi
  Evet eline mikrofonu aldığo gibi yastık savaşı yaoan kızlar gibi... Saçma sapan krlimleri birleştirrerek bişiler zırvalar durur... Kalkıp çok güzel diyenler de müzik anlayışı dıp tıs... Ortada bir ürün yok saçmaca kurduğu cümleleri söyküyo... Ortada bişey yok. Fast food tarzı müzik resmen
 • Mczp17
  Aleyna daha çocuk! Ruhu aklı ve kalbi bir çocuk. Ben ona albümü yapılırken sormuştum bir çok soru. Menejeri röportaj izni vermedi dergim için. Ona hep şunu dedim Britney Spears'a ne olmuş ona dikkat et. Sonun o gibi olmasın dedim. Sesi, tarzı, eğitimi, aklı, tecrübesi eksik. Umarım yetişkin olduğu zaman, farkına vardığında çok geç olmaz
 • Serkan_yyk
  Aleyna tek başına ünlü biri değil. Henüz hiç bir klibini izlemedim sadece bir yazarin ilginc bir yaklaşımı dikkatimi çekti aleyna konusunda.

  Aleyna bir piyon.
  Pedofili kullaniyorlar klibinde. Bu türk gençliğini istemediğimiz yerlere götürür götürecektir de demişti. Bahsettigi klip sanırım bir önceki sen olsan bari klibiydi. vr klibi izlennmeye sürükleyen şeyin kullanılan pedofiki objeleri falan gibi şeyler söylemişti.

  O açıdan ne över nede söverim. Kendini bilen biri istegi dışında hiç kimseye malzeme olmaz heleki ünlenmek için.

  Böyle bir başarıysa istediği kendi seçimi. Tercihleriyle yuzlesecek olan da yine kendisi. . . izlemedim izlemeyide düşünmüyorum. Bu beni kıskanc yapıyorsa iyi ki kiskanc biriyim.
 • Sweetsurfer1985
  Bence en son klibi var Aleyna Tikky'nin;

  BÖBİLER farkıyla...
  https://www.youtube.com/watch?v=C7v1lxCBz7M
 • Mühendis2727
  Karaktersiz, kibirli ve sonu çok yüksek ihtimalle uyuşturucudan bir otel odasında ölü bulunma ile olacak...
 • RRomeooo
  Sesi guzel , sarkisida guzel sayilir ama ggeri kalan herseyiyle asiri derece itici birisi!

  Saydigin seyler sevmek icin sana gecerli neden olabilir ama cogunluk icin degil
 • Rusasigi
  Aleynanın zengin bir ailenin şımartılmış mızmız küçük kızından farkı yok ve bu kadar ünlü olmasının tek sebebi abazalıktan dağa taşa hallenen Türk erkekleridir zaten aksi düşünülemez bile.. Ne şarkılarının nede kliplerinin sanatla alakası bile yok.
 • roynima
  Öncelikle ‘’May-jailer’’ Hn. Efendinin Emeğini saygı duyduğumu itiraf etmeliğim.
  Söyleyecek bir ton laf var ama ne yazık ki burada her şey de söylenmez!!!
  Sanat desen görünmüyor, Seksapellik desen, yerlerde sürünüyor.
  Yaratıcılık desen, 6 yaşında bir kız çocuğun yaptı şımarıklıklar.
  may-jailer Can kardeş, Diyorsun ki kız daha 19 yaşında, bu ne demek?
  Yani bırakalım iyiden iyiye şımarsın, kendini kayıp etsin ve 30 yaşlarına geldiğinde,
  yolunu amacını kayıp etmiş milyonlarca para içinde yüzen,
  ama ilaçlar bağımlısı ve sürekli intihara düşünen,
  Ergenlikten çıkmamış bir yaratığa mı dönüşsün?
  Farkında mısınız şu an yüz binlerce genç kızımız
  (Özellikle 14-24 arası olanlar) bu kişiye kendine örnek almaya çalışıyorlardır.
  Emeğinize sağlık. Saygılarımla.
 • Brkbey
  Gerçekten halkımız çok bilinçsiz cahil cuhela insanlar ne geleceği yaa böyle insanlar kıçını sallasa ünlü oluyo zaten buna helal kazanç diyenler yeniden okula başlasın
 • Amelia06
  Gereksiz özgüven
  Klipleri çoçukça ve saçma
  Şarkıları ergence
  Giyinişi bir tuhaf uzun bişey giymiyo tarzı yok yani
  Şarkılarında çalıntı arka fon ve sözleri
  Vs..
  Ben hala sevmiyorum
 • MassacreTerrible
  Sesi güzel kendini dinletiyor.. karakteri daha tam oturmamış.. zamana ihtiyacı var biraz tatil yapsın kitap okusun gözden uzak olsun
 • Hülülühüp
  Sesi güzel olabilir, sevmiyorum, sevmek zorunda değilim benene 😅
 • Agresif_hatun_
  Sevmemiz gerekmiyor ama çamur atanları da anlamıyorum sesi çok güzel bence hem o yaşlarda hangi kızda ego tavan olmaz ki sanki
 • alpsutunga
  iğren. mide bulandırıcı çirkin seviyessiz edepsiz ukala bilgisiz yeni yetme birisi rezilin teki
 • -Şimal_xyz
  Bazı lari secilir ve kullanilir. ,
  Kullananlar dis kaynaklardir.
 • yagmurdamlasii
  Ses konusunda gerçekten başarılı ama kişiliği kendisi cok itici.
 • izmirkızı_35
  Özgüvenli değil egoist
  Klipleri güzel değil
  Doğal diyorsunuz ama doğal dediği saçı bile boyalı çıktı
  Ama sesi güzel ve şarkıları güzel yorumluyor.
 • Benadamıfenayaparım
  Sevmek icin sebeb aramak da çok saçma sevilcek onca insan varken😊
 • bayanemiramm
  Nedense bu kıza hicbir zaman kanım ısınmayacak soğuk biri egolu
 • Thauma
  Hımmmm çık haklısın. (Sevmemeye devam etti)
 • ersnkrcn
  Evet, ben de başarılı buluyorum artık.
 • semih92_ozdemir
  Bunu dinleyebilecek durumda olabilirim.
 • EXELANCE_35
  taşşşşş gibi hatun başka sebep aramam
 • denizdeniz0617
  Sevmedim
 • Çikilatlıcelibonn
  Sesi güzel olabilir ama hareketleri çok itici
 • zamk3
  Kizin sesi güzel ama o bile kendine mal diyor
 • aikanaro13
  haterı olmayan bir şarkıcı zaten ünlü olamaz...
 • xunixx
  Kizin sesi guzel olabilir fakat karakter yoksunu
 • Dready
  Klipleri güzel? :D
 • umursamazkedicik
  iyiç.
 • Hooligans
  Hiç dinlemiyorum :D
 • AtLaS_006
  Hic sevimli degil.
 • Üyeismikullanımda00
  Sevmeyenlerin çoğu kıskanıyor zaten
 • bulutkalemi
  ya yetenekli ama özgün değil xd
 • VeryWell
  gideri var.
 • Lord34cryz
  Özentinin önde gideni
 • neid55
  ozaman sen olsan bariii
 • Atanmamış-öğrtmnn
  Ergenlere hitap ediyor justin bieber versiyonu var
 • MagRipOgLu
  Eline sağlık
 • Yalnızpreensss
  Vay be iyimiş yaşa be aleyna
 • Mırzann
  Guzel bir cocuk gelecegi parlak gorunen bir kiz
 • Agostina
  Yapmacık bulsam da seviyorum.
 • MATRAXCA
  Sevmiyorumm cok ukala 😂😂
 • Gıdıklarımaffetmem
  Sevmememiz için 1716374884 neden de yazar mısın
 • Naxçıvanski085
  Çocuksu davranışları
 • Furkan6643
  Sesi güzel
 • cokıyıbırı07
  basarılarrrrrrrrr
 • Gizli Üye
  Nasil ozenti degil yaw son kilibi resmn ozenti
 • Gizli Üye
  Güzel
YÜKLENİYOR...