27 Mart Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatronun duayen erkek oyuncularından hangisi senin favorin?

ksBence a
Dünya Tiyatro Günü'nde duayen erkek tiyatro oyuncusunu seçiyoruz! Senin favorin hangisi?
1969 yılında, bugün de sanat yönetmeni olduğu Dostlar Tiyatrosu'nu kuran Genco Erkal
26 yaşında kendi tiyatrosunu kuran Ali Poyrazoğlu
Daha ortaokul öğrencisiyken sahnelere çıkmaya başlayan Haldun Dormen
30 yıldan beri aralıksız oynadığı tek kişilik gösterisi Ferhangi Şeyler ile Ferhan Şensoy
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
27 Mart Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatronun duayen erkek oyuncularından hangisi senin favorin?