Burçlara göre müzik zevki değişiyor, sana en uygun tarz hangisi?

Fettanşey
Burçlara göre beğenilen müzik türleri de farklılık gösterebiliyormuş. Örneğin hava grupları daha enerjik, daha güncel şarkılardan hoşlanırken, toprak grupları ağır ve klasik müziğe yatkınmış.
Burçlara göre müzik zevki değişiyor! Sana en uygun tarz hangisi?
Sizin beğendiğiniz müzik türü ve burcunuz nedir? Bir bilgi de biz toplayalım :)
Burçlara göre müzik zevki değişiyor, sana en uygun tarz hangisi?