Sanat için soyunur musunuz?

Benim görüşümce sanat için her şey mübahtir. 😄
Sanat için soyunur musunuz?

0|3
3163

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen bir yerde bir dinletiye denk gelmiştim. Bir alim diyor ki kızlarınız karılarınız televizyonda rol icabı dizilerde tecavüze uğruyor ve siz buna starlık buna sanat diyorsunuz. Yeterince açık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanatın hor görülmediği, insanların sanata normal olarak baktığı, ilgilendiği ve medeniyet çıplaklıksa hayvanlar bla bla bla lafları söylenmeyen bir ülkede evet, sanat için soyunurdum.

0|2
    0|3

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• soyunurum ama sanat olmaz..

0|0
    1|0
  • Sanat için soyunma saçmalığı 🙂 para için soyunmak denilse tamam anlarim hak da veririm.. para için soyunmak kaba ve tiksinc bir ifade olduğu için sanat için soyunma ifadesini kullanmak da güzel bir kılıf doğrusu 🙂

0|0
    0|0
  • Sanat için mına bile korum. Soyunmak ney ki? 😂😂😂 yaa kardeşim soyununca sanat olmaz sanat müzikdır heykeltıraş dir resimdır yazarlıkdır. Bestekar lıktır. Soyununca sanat olsa genelevlerde çalışan kadınlar için sanatçı denilebilir mi

0|0
    0|0
    • Nü sanat değil mi 😂😂😂

• Beyin bulunamadı sende çizen evet sanatçı ama model olarak soyunan veye poz verende sanatçı oluyor aklımız irispiljkta olsa p*rno için derdik üstelik ben bir çizer gayet iyi biliyorum bu isleri;)

• Olunuyor görsel bir sanat var orda sonuçta sanat çok geniş ve yaratıcı bir kavram her şey biraz sanat içeriyor bu kavramı bilince sanata bakış açın değişiyor ve sanatçıya:) ve şu söyleminden bilmediğini ap açık vurgulamış oldun farkına varmadan :)

• Soyunursan onun adı sanat olmaz. Sen avrupa uydurmalarina inanma. Onlarin ahlak anlayisi bu cunku. Neymis ciplak kadin resmi ciziyolarmis adi sanatmis. Gec bunları. Avrupada sanat ahlak anlayisiyla dogru orantilidir. Once edep haya.

0|0
    0|0
  • Hahaha :D
    Ben soyunsam da beni kim napsın :D
    Hhaha :D

0|0
    0|0
  • İlla sanat için olmasına gerek yok soyunmamı gerektiren her türlü durumda soyunurum ne var... saklayacak ya da kimsenin bilmediği bir şey yok vücudumda.

0|0
    0|0
  • Sanat mı? Allah için kapanmayanlar, sanat için soyunuyolar.

Ben Allah için gözlerimi ve gönlümü haram a kapattım çok şükür

1|0
    0|0
  • Soyunmama tarafındayım ben. Öpüşmelere de gelemem aslında.
    Nasıl oyuncu olacaksam, muamma. :D

0|0
    0|0
  • Her sabah ve her akşam.

0|0
    0|0
  • Soyunurum nü için:) veya bir rolde ama sanat için soyunurum 😂😂

0|0
    0|0
  • Din için kapanmak istemeyenler, sanatın arkasına sığınarak soyunuyorlar.

0|0
    0|0
  • Sevişmekte bir sanattır benim için fsdfd :D
    ama sanatımı herkese göstermem o ayrı fdssf

0|0
    0|0
  • hayır ama zaten kimse benden böyle bir talepte bulunmaz. :)

0|0
    0|0
  • Cehennemin kapıları da her şey mübah için sonuna kadar açıktır...

0|0
    0|0
  • Sanat icin soyunurum diyenler ne kadar giyinikse, bende insanlardan o kadar uzagim.

1|0
    2|1
  • Soyunmanın sanata bir katkı sağladığını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır hanımefendi soyunmam ama parası yardıma muhtaç insanlara gidecekse olur

0|0
    0|0
  • Sanat için soyun ma baban için giyin 😉

0|0
    0|1
  • Soyunmicani sende bende biliyoruz

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam