Karakalemde kalem silgi veya beyaz jel kalem kullanılıyor?

Karakalemde boyutlandırma için sizce silgi mi daha çok işe yarar beyaz jel kalem mi? Siyah defter kalemi diye de geçiyor ve her kırtasiyede bulunmaması... ah 😧 bu arada resmin sahibi benim😊Karakalemde kalem silgi veya beyaz jel kalem kullanılıyor??Karakalemde kalem silgi veya beyaz jel kalem kullanılıyor??

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kalem silgi kullanıyorum.

1|0
    0|0
    • Markası ne? Ben Faber Castell'inkini aldım. Çok sert çıktı. İstediğim gibi verim alamadım. Senin kullandığın nasıl peki?

• Teşekkür ederim ☺️

• Rica ederim canım benim 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Tonlamaları nasıl yaptın peçete ya da parmğnla flan mı? Çok belli olmuyor. Yeteneklisin. Tonlamaları sadece kalem, silgiyle yap çizgisel dha güzel durur ben arada jel kalem de kullanıyorum çok parlak, gerekli yerlerde ^.^

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) pamuk ve fırça kullanıyorum. İkisi yeterli oluyor. Kalem silgim var fakat çok sert. Daktilo silgisi gibi sert ucu. İnce saç telleri için parlaklık sağlarken sıkıntı yaratıyor. Önerebileceğin ucu yumuşak kalem silgi var mı bildiğin?

• Çizdikçe gelişirsin tabi olur olur ^.^ ❤️

• 😊😊 inşallah

• çok güzeel başarılı ...

1|0
    0|0
  • Beyaz jel kalem kullanmadım. Ancak silgi ve parmak ucunun çok işe yaradığı düşüncesindeyim. Eskiden çok resim yapardım. Şimdi pek değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;