Serdar Ortaç Niye Sevilmiyor ?

Serdar Ortaç neden Türk toplumu tarafından sevilmiyor ? anlamıyorum

adamın kendisine has tarzı var sadece Müzikse SERDAR ORTAÇ 10 numara !

0|0
2012

En İyi Kız Görüşü

• şarkıalrı güzel evet ben severek dinlerim ama adamın kendisini sevmem abaza o yüzden bir keresinde otelde gördüm 3 tane kızla odasına çıkıyordu sarmaş dolaş 1 tane neyine yetmez yaşın kaç başın kaç o günden sonra soğudum ondan :D ayrıca parasına güvenen birisi ve yapmacık

1|1
    2|1
    • hah şöle yorumlar yapın ya

• özel yaşantı mı yaptığı normal bir şey mi sence ? başlarım öyle işe görgüsüz gibi iğrenç :D

• ya sana göre iğrenç o. Hem erkeklerin bir çoğunun fantazisinde var bu çok kadınla aynı anda beraber olmak. Mesela bana görede eşcinsellik iğrenç gelio ama bu tercihte bulunan insanlar çok, onun için onlarada saygı duyuyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• ben milletin müziğine bakarım arkadaş onu yapmış böyle yapmış pek ilgilenmem. yazın heryerde çalmıyor mu çalıyor bütün parçalarını ezbere bilmiyor musun biliyosun clublerde çıkınca dans etmiyor musun ediyosun bitti.

0|0
    0|0
  • tövbe bismil.

0|0
    0|1
  • Pardonda aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem sözleri bu adamın tarzıysa ben öyle tarza ... Ayrıca o adam asker kaçağının önde gideni olmasına rağmen değerli müthiş insanlara çatal bıçak fırlatmakta 1 numara...

0|2
    1|1
    • bellemişiniz bir asker kaçağı diye pkklıları dinlemek bence asker kaçaklarını dinlemekten daha kötüdür şekil a link üstelik bu video orjinali TÜRK'ÜZ ÖLENE KADAR DIR link

• Videoyu izle sonra mis gibi yakıştırmasını yap!

• Tabiki Ahmet Kaya forever :))

• pek bayılmıyorum

sevmediğim tarafı klipleridne hep manken oynatıyor şarkıları hep birbirine benziyor

hani sevmiyorumda değil

ben şarkıda şarkıcıya ve tarzına bakmam beğenirsem dinlerim zaten çok sevdiğim veya sevmediğim bir şarkıcı yok

0|0
    0|0
  • Muazzez Abacı'ya verdiği ; bu akşam hüzünleri evde bıraktım.. şarkısı dışında güzel şarkısı yokta ondan sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • yoo ben severim

0|0
    0|0
  • Cok kendini beğenmiş. Havali bir insan. Serdar ve fahiseleri diyoruz biz. Sevemedik yani.

Onur Akin, Nurettin Rençber, cevdet bağca, Kıvırcık Ali varken ben ona sanatçı demiyorum. .

0|0
    0|0
  • aşk bu

kızılötesi

yaralı müzesi

hareket edemem...

Özellikle bu sözlerinden o kadar etkileniyorum ki her dinlediğimde ağlayasım geliyo...

0|0
    0|0
  • bu adam nasıl zengin oldu, para kazanıyor kimse sevmiyorsa?:)

0|0
    0|0
  • Eski şarkıları güzeldi gerçekten.Şimdiki şarkılarının bir anlamı yok bence hepsinin ritmi bile aynı denebilir.

0|0
    0|0
  • Kısaca yanıtlayım. Bana çok itici geliyor mesela.İkizide bulunur. link

0|0
    0|0
  • adam sevilmiyo falan ama şarkıları patlıyo :D

0|0
    0|0
  • ıyyy tamam oldu o zmn.

0|0
    0|0
  • bütün arkadaslara katiliyorum

0|0
    0|0
  • Sevmek zorunda değiliz.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum..ama ortaçın yılları bunlar değil,bir 7-8 yıl önce süperdi..

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep 7 nota.

0|0
    0|0
  • papağan gıbı aynı seylerı tekrarlıyo sureklı

0|0
    0|1
  • şarkıları saçma sadece işte 90 larda ki şarkıları iyiydi ama şimdi çok saçmalıyo ve karakteri düzgün değil bu ülkeye yakışmıyo itici

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• engelledim

2|4
    0|0
  • Neden olduğunu direk anlayacaksın bu videoda. Adam Thrift Shop söylüyor yok böyle bişey ya. https://www.youtube.com/watch?v=flAAi-fuL8E

0|0
    0|0
  • 20 yıldır aynı şarkıyı söylüyor da ondan

ayrıca sesi de çirkin

0|0
    0|0
  • herifin müziğinde hiç derinlik yok. sürekli aynı ritimde ilerliyen ,saçma sapan kafiye olsun diye uydurulmuş sözlerye yapılan parçalar..

0|0
    0|0
  • yaptigi sarkilar biribirine benziyor sozler sacma ve pop bunlar bile yeterken utanmadan koskoca pink floyd un sarkisini dalga gecer gibi soyluyor ben bu adami niye seviyim?

0|0
    0|0
  • Karı gibi kıvırtak olduğu içindir.

0|0
    0|0
  • adam utanmadan Another brick in the wall söyledi yaa. var mıötesi

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaçın tüm şarkıları hemen hemen aynı tipte. Sıkıcı tarzı var

0|0
    0|0
  • Adam bir minibüs dolusu kızla geziyor :)

0|0
    0|0
  • bence şarkıları berbat

0|0
    0|0
  • kendi şarkısında ki gibi dansöz olduğu için olmasın?

0|0
    0|0
  • gereksiz bir ünlü

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;