İstanbul adalarıni gezmek istiyorum. Hangi adayı önerirsiniz?

ekinokswest
Açıkçası 2003 ten beri İstanbul'da yaşıyorum. ve halen adalar a gitmedim.. Şimdiye kadar cihangir ve Ataşehir de oturuyorum.

Adalara gitmememin özel bir nedeni yok, denk gelmedi... Ancak bu yaz fotograf çekmek için gitmek istiyorum, hangisini onerirsiniz?..

Malum yılardır bu şehirde yaşayıp hiçbirisine gitmeyen birisi olarak bir günde hepsine gitmem fazla olur :) Sizce nereden başlamalıyım?
İstanbul adalarıni gezmek istiyorum. Hangi adayı önerirsiniz?