Hemşirelik okuyanlar buraya...

Hemşirelik okuyan arkadaşlar bölümlerinden memnun mu acaba? + ve - leri nelerdir?

Bu 2. üniversitem olacak çok kararsız ve karamsarım lütfen ciddi cevap verecek olanlar yazsın...

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kötü bir meslek değil. Sorun daha çok sana göre olup olmamasıyla ilgili. İş olanağı gayet iyi yalnız yorucu bir iş(yapanlar öyle diyor). Yalnız sunuda düşünmek lazım hangi iş kolay ki. Bence kendin araştır tam olarak neler yapıldığını öğren ve sana göre mi bak bakalım. Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hemşire akrabam var.

Hemşire kolay iş bulur boş kalmaz ama çok yıpratıcı bir meslek.

Sabahtan akşama kadar koşuşturuyolar.Ben yapabilirim dersen oku.

Yüksek Lisans falan yapıp üniversitede kalmaya bakarsın sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• memnunum..insanlara yardım etmek istiyorsan seç,her gün bir sürü dua alıyorsun

hareketli monoton bir iş değil,sıkıcılık yok

ha,belki gece gündüz çalışma durumu var..onu istemezsin ama her işin kötü bir yanı var,sen yardım için oradasın,çok önemli bir vazife..başka mesleklere kıyasla iyidir.

1|0
    0|0
  • memun olacak bir iş değil ki, milletin ağız kokusundan tut en pis şeylere elini atıyorsun ama diyer acıdan yardıma muhtaç olan insanları mutlu ediyor onların gülümsemesine sebep oluyorsun. yine duygulandım :)))bence hemşire yerine yüksek statüde ve gelecegi olan birşey seç kendine

0|0
    0|0
  • hemşirelik okuyorum. iş imkanı olan kolay bir meslek ama çok yoruluyorsun. Değerin yok,saçma fikirlerdeki insanlarla aynı mesleği yapma durumun var ve meslek adına kötu duşuncelere sahip insanlar var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;