İyi müzik yapabilmek için (bestelerim var, daha iyilerinide yapabilirim) sponsor, arkadaş arıyorum nerde aramalıyım ?

Belirttiğim gibi sponsor ya da müzikten iyi anlayan bir arkadaş gibi birini/ birilerini arıyorum. Sesim fena sayılmaz müziğe daha fazla zaman ayırabilirsem şu an yaptığımdan çok daha kaliteli işler çıkarabileceğimi de biliyorum ve bu konuda çok yalnızım ne yapmamı önerirsiniz?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oses e falan çık ya da böyle amatör bir klip yap YouTube a koy Banu parlak gibi bir canım bile şarkı yaptıysa bu şekilde sende yaparsin

0|0
    0|0
    • Alet edevat lazım ya hd ses kaydı için Samsung ya da pc çekimleri çok kötü bir de öyle 1 kere çektimle olmuyor 1 videoyu hatasız istiyorsan defalarca çekiyorsun izliyorsun siliyorsun falan. İphone olsa iyi olurdu aslında 3 mikrofonu var ve hd ses kaydı alabiliyor sanırım.

• Ben anlamam bu işlerden ama yani artık bu işler böyle yürüyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• bir grup kurabilirsin , amatör klipler yapıp , internette paylaşarak ünlü olabilirsin, bu arada bende şarkı sözü yazıyorum, isteyen herkese ücretsiz şarkı veriyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl birini arıyorsun moruk

0|0
    0|0
    • Sanırım sen aradığım şahıssın :D Var mı kayıtların? dinleyebilirimyim seni

• yüklemedin mi hiç bir yere merak ettim şarkıcı genç diye profil :D iyiymiş

• Telefondan wp, c2 den kızlara söylüyordum sadece maalesef kaydetmedim

• Burada değil

0|0
    0|0
  • bak youtbe kanalim var istedigin zmn sen bana mesaj olarak at bn sana guzl izletme getiririm

0|0
    0|0
  • Prodüktör/Aranjör Var İstersen...

0|0
    0|0
    • iyi bir aranjör = sağlam bir kayıt. bir kaç pratik şeyler gösterebilirim. gerisi sende. devam edersen çok şey kazanırsın kendi çalışmalarını çıkartabilirsin.

• facebook onurhan demir/ onrhndmr@mynet diye aratabilirsin biraz konuşalım mı? Benim nezdimde her öneri dinlemeye değer :)

Yükleniyor... ;