Ucuz Kitap Nerede Bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar Tuzla'da ucuz kitap satan yer nerde bulabilirim yani böyle 2. el filan değil indirimli Sherlock Holmes serisi bitirmeyi düşünüyorum ama gittiğim kitabevi gerçekten çok pahalı 17 tl bunu böyle 10 liraya filan bulabileceğim yer varmıdır öğrenciyiz sonuçta para yok :D

Güncellemeler:
Hadi be bakan yok mu iyi geceler desem herkes gelir soruya bakar ama :D

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• Korsan alabilirsin çok sıkıntı olmayacaksa senin için. Onun dışında sitelerde de indirim oluyor.

0|0
    0|0
    • Korsan olmaya karşıyım benim için sıkıntı olmasa bile yani korsan kötü ne diyeyim :D Evet çeşitli sitelerde indirim olduğunu biliyorum da benim için gidip elle seçmek gibisi yok :D

• He o zaman bilemem :) Beyazıttaki sahaflardan indirimli bulabilirsin, Kadıköy akmarda ders kitapları genelde korsan oluyor ama roman olarak bilmiyorum belki korsan değildir.

• Bilemiyorum o zaman heralde tüyapı beklemem gerekiyor :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadıköy de bulursun anca tuzla tarafında bilmiyorum ama

0|0
    0|0
    • Kadiköy'de nerede bulabılırım?

• Teşekkür ederim en kısa zamanda gidip bütün kitapları sömüreceğim :D

• rica ederim. öğrenci isen orası işine yarar. ders kitapları vs her türlü kitabı bulabilirsin

• Ben bu akşam üzeri baktım bir kaç kitaba sherlocka da şans eseri denk geldim yanlış hatirlamiyorsam 5 ti idi Şirinevlerde ucuz , taksimde de ucuz satan yerler var ikinci el kitaplar tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Malesef oralar bana çok uzak ve korsan olma ihtimalı çok yüksek :)

• Orjinalde olsa bana orası çok uzak oraya gelene kadar baya uzun sürer hem aldığım kitaplarıda nasıl götüreceğimki baya kitap almayı düşünüyorum.

• Zaten çok kitap alacağın için oraya ugramalisin geçenlerde tüyap vardı onu kaçırdın ama o da çok uzaktı çok alınca ayrı bir indirimi var oranın rahatça pazarlık yapabilirsin

• tuZlada bulabillecigini ssnmiyorun

0|0
    0|0
  • Let Go dan alabilirsin İkinci el de olsa bn alyrm

0|0
    0|0
  • eski kitapçılarda paran yoksa git kütüphaneden arakla

0|0
    0|0
    • Kütüphaneden kitap alırım zatende bu sherlock serisini almak istemiyorum :D bunu böyle dolabımda dursun canım sıkıldıkça baştan tekrar tekrar okuyayım :D

• Ve pişman değilsin ben olsam vicdan azabından ölmüştüm :D

• nerden farketcekler attım kabana çektim fermuarı bitanede kitap aldım diğer gün aldığım kitabı götürüp geri bırakdım şimdi zamanım oldukça tekrar tekrar okuyorum

• Net üzerinden

0|0
    0|0
  • Onu bilemem de savas ve barisi oku pisman olmayacaksin

0|0
    0|0
    • Valla şuanda kabarık bir kitap okuma listem var listemin sonuna onuda ekleyeyim :D bu arada nasıl bir kitap?

• Vallah sona eklemekle hata ettin guzel bir kitap rus edebiyatindan

• Kadikoye gel ordan al

0|0
    0|0
  • Tuzlada hangi kitapcıya sordun?

0|0
    0|0
  • Kadikoy akmar pasaji

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;