İyi dans eden bir erkek siz kızlara çok seksi mi gelir?

Sırf iyi dans ediyor diye onunla muhabbete girer misiniz ya da dans etmek ister misiniz?

Güncellemeler:
klüp dansı eden erkek olarak bir düzeltme yapmak istiyorum ...

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• dans değil de mesela tango deseydin kızlar buraya üşüşürdü cevapları da evet olurdu =)

0|0
    0|0
    • tango mango boş erkeğin oyunu zeybek harmandalı vs ..

• yani aslında daha spesifik olmasını söylemek istedim, dans herkese başka şeyler çağrıştırıyor. bence de senin dediğin danslar daha seksi

• tam bi erkek oyunu en erkek olduğum halde bu dans bana çekici geliyor kadın napsı dimi ama

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yo hayır hiç seksi falan gelmiyor.

Dans eden erkekleri biraz ımm ne bileyim ya ben mesela ağır olsun isterim dans eden bir erkeğe bakmam ama kıza bakarım (dipnot:lezbiyen değilim :) )

0|0
    0|0
  • dans eden erkek derken? bi night club'da sarhos olmus deliren mi yoksa profesyonel bi danscinin kendini bilen adimlari mi ;))) dans ediyorum dans edenleri de severim

0|1
    0|0
    • sana yakışır ama erkeğe yakışmaz delikanlılığı bozulur:))

• sen öyle diyosan öyledir seninde hoşuna öylesi giderdir zevk meselesi bişey diyemem ...

• dans erkeklik genini eksiltmiyor merak etme :) turklerdeki su onyargi bitmedi gitti

• düzeltmene göre cevap verecek olursam hayır

0|0
    0|0
  • Dans eden erkek mi hiç sevmem:((Erkeğin dans edeni bana çok itici geliyo...

0|0
    0|0
  • Hayır, dans eden erkekler pek ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • zeybek oynuyosa bi çekiciliği vardır benim için

0|0
    0|0
    • zeybek erkek oyunu bencede erkek zeybekten başka oynamamalı:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Apachi de artık bir dans ceşidi haline geldi. Yani apachileri dahil ediyormuyuz?

0|0
    0|1
  • danscı erkek bana komik geliyor ne biliyim kılıbıkgibi ben kadın olsam öyle kıvırtan erkeği sevmezdim heralde

0|0
    0|1
  • etmusa sorman lazım etmus ne diyosa bu soruda odur. adam bu işin kitabını yazcak o derece dans eğitmeni ondan

0|1
    0|0
    • turkler sevmiyor dansi pek :D kizlar da begenmelerine ragmen iyy miy der ama merak ve ilgiyle izlerler... erkeklerin de sevmeme nedeni cekememezlik, hemen erkege yakismaz delikanlilik kitabi vb derler

• bence kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş hesabı beceremiyolar laf atcaklar illa.

• iyi dans ediyorsan ve sahnede isen kesinlikle bayiliyorlar. bir laf vardir, sahneye maymun ciksa insanlar hayran kalir diye, cok dogru :)

1|0
    1|0
    • eksiyi veren kim acaba :D anlasilan dans pek sevilmiyor deniyor peki bayila bayila izleyen bayanlar nereden acaba... kesin uzaydan gelmislerdir

• esitlendin ben begendim cevabini ;)

dans candir baskalarinin dediklerine bakma ;) dans etmeyi bilmediklerinden ;P

• tesekkur ederim :)

• Dansı seven yaşam tarzı haline getiren kızlara çok seksi gelir...

0|1
    0|0
  • hayır soruda güzel dans ettiğini söylüyor sözüm gece hayatı olarak club diye canlı müzik olan bir bara giden kezbanlara ve yine oraya giden kamillere dans etmeyi beceremiyorsan oynama bu çekememezlik neden?

0|0
    0|0
  • Bir efsane nasıl yerle yeksan oluyormuş; buyrun:

https://www.youtube.com/watch?v=-yHRlliIbKM

0|0
    0|1
    • o donemde bu sacma danslari seviyorlarmis :D igrenc ama gercek

Yükleniyor... ;