Yan flütlerin pahalılığı?

Yan flütlerin pahalılığı?

Bu ne ev ni alıyoruz ya neden bu kadar pahalı :( en dandikleri bile 500 tl'den baslıyor. 11.408,01 nedir? sonra 01 kusurat var bir de:( Kendı flutum kırıldı tamir edilmesi olanaksız.. aglıyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Uhh araba parası be. d

1|0
    0|0
  • En güzeli ve maliyetsiz olanı Mızıka. Çıkardığı ses hepsinden harika. bir de çalan bensem offfff...

0|0
    0|0
    • hahahahah😄😄

• Valla geçen de arkadaşlara çalıyım dedim. Biri aklı sıra espri yaptığını sanıp para bıraktı. Sabaha mı bıraksam bilemedim.

• Obua mi caliyorsun? :(

0|0
    0|0
  • yan pahalı düz al sende.

0|0
    0|0
  • Sakar kırarsan öyle olur işte 😒

0|0
    0|0
  • Gerçekten pahalıymış. Nasıl kırdın?

0|0
    0|0
    • veledler kirdi evdeki

• hahahah aslaa almam bunu😄😄 piyango coksa bile almam yani

• Yalan söyleme, piyango çıksa altın kaplamalısını alırsın

• Para biriktir

0|0
    0|0
  • Bu resimdeki obua yanlız yan flüt daha kısa olur

0|0
    0|0
    • evet flutler de yakin ama fiyat olarak 😄

• Yaklaşık 1000 tl civarı güzel flütler bulabilirsin taksim tünelde cangöz müziğe ya da zuhal müziğe git

• otomatikmi caliyor ne yapiyor

0|0
    0|0
  • Ee bu flüt degil

0|0
    0|0
    • bu degil obua flutlere bakarken gordum de. flutler de yakin buna :(

• 700 tl ye buldum bir tane onemli olan kalitesi de 7 bine falan var 😄😄 ayni isi goruyor sirf markasi yamaha diye

• Oyle olur mu mesela bizim gitarlarda da steve vai ve joe satrianiye ozel yapilmiş gitarlar var 20 milyara kadar gidiyor ha verilirmi kesinlikle çunku o ton akici klavye falan. Sende paraya kiy azckk allah allah muzik bu başka bisi digil 😂

• Evet flütler pahalı olur genelde

0|0
    0|0
  • Çok pahalı gerçekten. Ben kemanı 300 e aldim.100 liraya bile vardı aldığım yerde

0|0
    0|0
  • Efenim öncelikle merhabalar.. Sorunuza soruyla karşılık verdiğim için ve konuyla alakası olmadığı için özür diliyorum yalnız sormak istediğim önemli bir soru vardı cevabını bulamadığım. Efenim mesajlarınız niçün kapalı?

1|0
    0|0
    • cunku sapık dolu bu site

• hıhıı😂😂😂

• Gülücüklerinizi mesaj kutuma saklayınız lütfen😊 kutum halen boş görünüyor efenim😌

Kızlar Ne Diyor 8

• Dolar yuksek

1|0
    0|0
  • Ben bir enstrüman çalmak istiyordum. Keman ya da yan flüt olsun dedim. Gittim konuştum fiyat sordum. Keman 250 Liradan başlıyor yan flüt 600den dedi. Bende çok şaşırmıştım 😀

0|0
    0|0
  • Gümüşden yapılıyor onlar diye biliyorum ama?

0|0
    0|0
  • evet çok pahalılar bende bundan şikayetçiyim ama yapacak bişiy yok geçmiş olsun flüde üzüldüm

1|0
    0|0
  • Araba olabilir mi o iyi bak bence 😂😂

0|0
    0|0
  • iyi bir ses için ne yazık ki hepsi
    yan flütten kaçarken piyano aldım :D pek bir fark olmadı :D

0|0
    0|0
  • Hayy masallah

0|0
    0|0