Karadeniz İnsanı ya Çok Akıllı, Ya Çok Güzel, Ya Çok Yetenekli, Ya Çok İyi Oluyor Değil mi?

Kültürü dahi insanlar tarafından merak edilip çok seviliyor. Dizilere filmlere konu oluyor. Atv'deki en çok tutulan dizi eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi dahi karadenizli aile konu alıyor.

Bu nasıl bir yerdir arkadaş nasıl bir insan türüdür :D?

Karadeniz İnsanı ya Çok Akıllı, Ya Çok Güzel, Ya Çok Yetenekli, Ya Çok İyi Oluyor Değil mi ?

• Ben de çok seviyorum Karadeniz insanını
    82%(9)76%(16)Oy Ver70%(7)
  • ben sevmiyorum
    18%(2)24%(5)Oy Ver30%(3)
  • diğer
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karadeniz insanı sıcakkanlı , cana yakın , neşeli , mert insanlardır severim :)

1|3
    0|1
    • @DebreliHasan Senin derdin ne? görüşündedede aynı şeyi yaptın ses çıkarmadın görüşün dedim ama başka görüşlere müdahele etme , uza.

• Ilk önce hayalı ol bir kere nasıl hitap edeceğini bilmion

• tamam

En İyi Erkek Görüşü

• Karadeniz insanı candır ya , aksini söyleyen ya tokadını yemiştir ya başka şeyini
    :D

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• Karadeniz insani candir 😉

1|1
    1|1
  • Dediğin gibi değil erkekleri tembel tarhana

0|0
    2|3
  • ben karadenizden kız aldım. hiç bişey göründüğü ve anlatıldığı gibi değil. davulun sesi uzaktan hoş gelir. söylediklerinin hiç birine katılmıyorum. Erkekler kahvede kumar oynar kadınlar tarlada kan Revan içinde çalıştırıyorlar.
    Bütün işleri kadınlar yapıyor. üstüne bide dayak yiyor. yani yukarda hayran duyduğun, hiç bir özellik görmedim. tam tersini gördüm ama.

0|1
    1|2
Yükleniyor... ;