Fon müziği eşliğinde şiir okumak ve paylaşmak istiyorum nasıl yapmalıyım?

Arkadaşlar ses tonum çevredeki neredeyse herkesin dediği üzre gayet iyi. Bende şiir okumayı çok seven bir insanım ancak kendi kendime tabi :) Neyse geçende bir arkadaşın yanında sesli okudum. Çok beğendi. Sınıfta hocam işte oktay şöyle şiir okuyor falan bize okusun mu dedi. Hoca da tabi dedi. Öyle okudum bayağı utanarak ve stresle okumama rağmen çok beğendiler. Bende düşündüm. Okuduğum şiirleri fon müziği eşliğinde kaydedip bir youtube kanalında paylaşmaya karar verdim. Şiir dinlemeyi seven binlerce belki milyonlarca insan var. Ve birçok güzel şiirin seslendirmesi yok. Ancak nasıl bir ortamda yapmalıyım. Fon müziği eşliğinde şiir nasıl okunur falan bunları hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• en sevdiğim 🙏🏼😍.. hatta seslendirmesi olmayan mükemmel şiirleri yaparsan eğer çok hayr duası alırsın 😊 nasıl yapabileceğini bilmiyorum ama yaptıktan sonra mutlaka bana kanalını söylemelisin.. lütfennnn 🙏🏼... rica ediyorum🙏🏼...

0|0
    0|0
    • Evet biraz araştırma yaptım çok az diyebileceğimiz kadar şiirin seslendirmesi var. Bunu bir eksiklik olarak gördüğüm için bu işe soyundum inşallah muvaffak olurum :)

• Ses tonun dediğin kadar iyiyse her türlü kurtarırsın

0|0
    0|0
    • Ses tonum iyide. Bunu sadece şiiri oku kaydet kanala yükle şeklinde yapmak istemiyorum. Ayrıca bu iş için profesyonel mikrofonlar mı kullanılıyor acaba?

Erkekler Ne Diyor 1

• bununla ilgili bir program var. fon müziğinin de şiddetini ayarlayabiliyorsun, sesinin şiddetini de... eğer bulursan o programı ve yaparsan benim şiirlerimi de okur musun? tabi beğenirsen... sadece sesi güzel birinden duymak isterim... tabi uygun olursa

0|0
    0|0
    • Beğenip beğenmemek haddime değil :) Zevkle okurum. Dediğin programın adını biliyor musun?

• Sağol dostum ben bir deneyeyim dediğin programı.

• dene kardeşim 😊 sende saol

Yükleniyor... ;