Tupac yaşıyor olabilir mi?

Efsane rapcinin neden mi ölmediğini düşünüyorlar. Gelin beraber bakalım ;
Tupac yaşıyor olabilir mi?1- I ain't mad at cha klibi kendi ölümünden bir kaç gün sonra çıktı. Ve bu klibin bir sahnesinde Tupac arkadaşıyla beraber tiyatro çıkışı vuruluyor. Bu sahne gerçek yaşantısındaki suikast sahnesine cok benziyor.
2-Adını sonradan Makaveli yapması. Peki bu isim nereden geliyor derseniz. Kendisi 1994 yılında içeriye giriyor. Burada ünlü İtalyan filozof Niccolo Machiavelli'nin kitaplarını okuyup onun felsefesine hayranlık duyuyor. Bizi ilgilendiren ve Tupac'in ölmediğini destekleyen yanı ise Machiavelli felsefesinin "eğer insan hayatında 1 kere dünya'ya geliyorsa tek bir hayat yaşamamalı ve yaşamının bir noktasından sonra farklı bir isimle farklı bir şekilde farklı insanlarla başka bir hayat yaşamalı "görüşü.(Yukaridaki fotoğraf 23:15 te öldürülmeden önce saat 23.00 siralarinda kırmızı ışıkta durduğunda bir magazinci tarafından çekilmiştir. )

3- Çelik yeleksiz dışarıya çıkmayan Tupac ne olduda o akşam çelik yelek giymedi?

4- Bone Thungs N Harmony ft. Tupac - Thug Luv bu şarkıda Bone back- vokal de "o ölmedi, o ölmedi "diyor.

5- 2Pac -Tupac A'int Hard 2 Find bu şarkısında ise Tupac "Öldüğüm dedikodularını duydum , soğukkanlı bir şekilde öldürüldüğümü. Son halimle çekilmiş tramva resimlerim. Annemin ağladığını biliyorsun, ama o bir yalandı. Bir korkak hikayeyi çarptırdı "diyor.

6- 2Pac -"Tost It Up" -Featuring Danny Boy , KC & Jojo -Official WIDEawake Death Row Upload

Bu şarkı ve klip Tupac öldukten sonra yayınlanmasına rağmen öldükten önce çekildiği söylendi yapımcı şirket tarafından. Fakat bu klibinde Tupac Pac Panny Hardaway ayakkabıları giymişti. Ve bu ayakkabılar Tupac öldükten sonra piyasaya çıkan ayakkabılardı. 7-Tupac'in vurulduğu yer Ve bayağı şaşırtıcıdır ki Amerika'da sadece Nevada'da ölüm taklidi yapmak yasaldır. Ve bu yer Tupac'in vurulduğu yer

Şimdi size soruyorum ; Tupac yaşıyor olabilir mi?

• Yaşadığını bilemiyorum ama kesinlikle o suikastte ölmedi.
    33%(8)25%(8)Oy Ver0%(0)
  • Kesinlikle ölmüştür.
    12%(3)19%(6)Oy Ver38%(3)
  • Komplo teorilerini yoksaymam... Kararsızım
    55%(13)56%(18)Oy Ver62%(5)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir Michael Jackson olayı daha. Ölmemiştir emin ol

0|0
    0|0
    • Bilmem yaşadığını düşünüyorum. Çok ciddi kanitlar var.

• Evet ya yazık kıyamam valla 😭😭

• Neyse yemek yiyeceğim. .. sohbet guzeldi tesekkurler ve iyiaksamlar

En İyi Erkek Görüşü

• Turkce rap te no1 diye birisi var onun bir parcasinda tupac benden daha canli diye bir soz geciyordu.

0|0
    0|0
    • biggiez öldü ama tupac benden daha canlı
      zararlı ürünlerle her akşam kahvaltı
      70 milyonun yarısı anti depresanlı
      soranlara de ki canın götü fazla kalktı
      bence bakış açınız da fazla ayak6
      ne istersen görürsün gökyüzüne bakarsan
      ve istersen ölürsün gözlerini kaparsan...

No.1 - aklını kaçırma. ... bilmiyordum sen diyince baktim googledan

• Dogru hatirlamisim :)

• Aynen hafizan gucluymus

Kızlar Ne Diyor 9

• Yillardir ayni teoriler olse olmese bir sey degismeyecek hayatimizda.

0|0
    0|0
    • Bunu konuşuyor olmamız bize birsey kaybettirmez.. Tam tersi biseyleri sorgulamak güzeldir. Sadece bu Tupac le alakali degil. Benim icin Muhsin Yazıcıoğlu ya da Abdi ipekci suikastleri bunlar falanda ilgi alanimda... kaderdir , ölmüştür demek benim icime sinmiyor. merak ediyorum

• insan bir şeye inanmak istedikten sonra bin bir tane bahane bulabilir.. ölmese güzel olurdu sonuçta tupac i severim

0|0
    0|0
  • Olabilir😕

0|0
    0|0
  • "Bir bar taburesi üstünde Tupac'ın öldüğü yaştayım" geldi aklıma. Kim söylemişti unuttum

0|0
    0|0
  • Ölmüştür bence

0|0
    0|0
  • C şıkkı

0|0
    0|0
  • Illumunati öldürdü

0|0
    0|0
    • Killumanati diye şarkısı da var kendisinin zaten. Bilmiyorum olabilir.

• Bence oyle Michael Jackson da böyle kurban gitti

• Bence ölmüştür

0|0
    0|0
  • Inekler bile uçabiliyorsa her şey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanmıyorum. Bu abi Hakk'a yürüyeli çok oldu!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ölmüştür.

0|0
    0|0
    • Bunu neye dayanarak soyluyorsun?

• Adam gangster öldürmüşlerdir.

• Yani bunu çevresi reddetsede kendisi ölmeden 3 ay önce müziği birakip... gangster olmak istiyorum diye roportaj vermiş... eger ki öyle olsaydı o röportajı vermezdi diy3 düşünüyorum. ... madem gangster neden oyle roportaj versin...

• Kararsızım

0|0
    0|0
  • Medya öleni dirilterek gündem yaratmaya çalışıyor. Hala anlamıyor musunuz bu tür iddiaların aslını.

0|0
    0|0
    • Öldükten sonra onun adina cikarilan albümlerin satış gelirleri ve rakamlari dudak ucuklatiyor. Haksiz sayilmazsin hani. O paralarin tamami kimler arasinda pay edildi falan bunlar muamma.

• Ölmediğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • o kdar senedir nerelerde

0|0
    0|0
    • Bu bir soru işareti? Bir adam düşün ki vuruluyor. Ama nedense ne cenazenisinden nede yaraliyken hastaneden bir kare fotografi yok. Otopsisi diye fotoğraf yayınladılar. Yakinlari o Tupac değil dediler. Dovmelerinin eksikliği yüzünden. Net değil yani

• bunlr hep spekülasyon.
      şu şu oldu bu bu oldu diye.
      ahmet kaya için de bunu dediler. neden olrak ondan sonra devm eden albümleri
      tabii biz biliyoruz ki o albümlerin bir kısmı yapımcıların arağı :D
      tupac öldü mü kaldı mı bilmem de. şarkıları iyi.

• ilginc

0|0
    0|0
  • Kesnlikle oldu DJ Premier e yoneltmislerdi bu soruyu o soru isaretlerini kaldirdi oldu diyerek.

0|0
    0|0
    • Vurulma olayinin bilinen tek tanığı Yaki kadafi o da Tupac suikastinden bir kac ay sonra 10 kasim 1996 da otel odasinda öldürüldü. ...

Yükleniyor...