En iyi yabancı dizi ve film izleme sitesi hangisi? Önerileriniz nelerdir?

Kızlar selam. Geçen haftaya kadar sabit bir siteden film izliyodum yabancı dizileride diziboxtan izliyorum. Facebookta bir reklam gördüm https://www.sinegram.com/ sitesi girdim çok hoşuma gitti reklamda yok. Sık kullanılanlara aldım ama yinede ne olur ne olmaz bu site gibi önereceğiniz siteler varmıdır. Varsa paylaşırsanız sevinirim.

1|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de filmleri Sinegram'dan izlemeye başladım. Buraya da dizi720p. com'da dizi izlerken çıkan tanıtımdan rastladım. Bu site yeni diye biliyorum, filmler eksik olsa da sitenin hızlı ve iyi hazırlanmış olmasından dolayı önce bu siteye bakıyorum artık. Zamanla bütün eksik filmleri yüklerler herhalde. Şu karman çorman film/dizi sitelerinden bıktım artık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay evet bende 15 gün oldu sinegramı gördüm çok güzel site saçma sapan reklamlar yok oradan izliyorum filmleri yabancı dizi için dizimag kapanında diziboxa geçmiştik oradan izliyoruz birde dizi720pden bakıyorum bazen filmleri filmifullizleden izlerdim çok geç vermeye başladılar onun için bu sinegrama denk gelmiştim oradna izliyorum gayet başarılı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Reklamsız istiyorsan 720pfilmizlesene. com sitesi iyidir. 4-5 bin küsür film var anında açılıyor.

0|0
    0|0
  • Bes para etmiyor hic biri. Altyazili filmlerin hic biri yok.

0|0
    0|0
  • dizimag. co

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dizimag eski, köklü bir sitedir. Kapatıldıktan sonra küllerinden yeniden doğdu ama çevirmenleri pek iyi değil. Dizilab'i ve Dizist'i önerebilirim.

1|0
    0|0
  • Sons of anarchy kesiiinnlikle izle... bir de hmym izle

1|0
    0|0
  • Dizimag ve dizipub.

1|0
    0|0
  • Belli bir site yok

0|0
    0|0
  • unutulmazfilmler. co