Türkiye'nin en iyi aktörü sizce kimdir?

Bence Erdal Beşikçioğlu'dur. Sizce? En beğendiğiniz oyuncunun en beğendiğiniz filmi nedir?

1|1
1119

En İyi Kız Görüşü

• Guzel soru icin tesekkur ediyorum..
    Erdal Besikcioglu iyi bir aktor.. Haklisin.. Ancak onun disinda Sener Sen, Haluk Bilginer, Halit Ergenc.. Bu Uclunun Erdal Besikcioglu ile birlikte Holywood da olsa bir cok odul alan dunya capinda birer Aktor olacaklarini dusunuyorum,.

0|1
    0|0
    • rica ederim :) katılyrm saydğnz kişiler de çok değerli oynclr... hatta bunlara ekleyeblcğmz isimler de var... fikret kuşkan , çetin tekindor, taner birsel vs vs... :)

• Cok tesekkur ederim.. Saka bir yana EIG filan umrumda degil.. Sadece icimden. gecenleri yaziyla iyi aktarabiliyorum.. Yuzde 55 o yuzden. sanirim...😄🙏👏

• mütevazilik yapmaya karar verdnz sanırm :) içinden geçenleri yazıya iyi aktarmanz yeterli olmaz bazen. içinzden de iyi şeyler geçrmenz gerekr ;) :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Murat yıldırım-Güz sancısıııı

3|3
    0|0
  • Evet, Erdal iyi aktör, tam drama aktörü. Ben Haluk Bilginer diyorum

0|1
    0|0
  • Amirim tabi ki

0|1
    0|0
  • Bence seerrefsizler iyi rol yapiyor

0|1
    0|0
  • Selçuk yontem

0|0
    0|0
  • Günümüz için soruyorsan şüphesiz Erkan Petekkaya.

0|0
    0|0
  • Şener şen ya da haluk bilginer bence

1|0
    0|0
  • Güncellerden Barış Falay.

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz

0|0
    0|0
    • cem yılmaz mı :) komedyen evet ama oyuncu olarak çok ekmek yemesi lazım daha

• aktör olarakta şey o zaman şener şen :)

• Şener Şen evet bence de genel manada odur. ben daha günümüzü dşnerek sormştm :) biraz da duygusal yaklaştm sanrm beşikçioğluna fena halde hayranım...

• erdal özyağcılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor... ;