Çizimim Nasıl Olmuş 😊? Herkese +1 ?

Selam, öncelikle sitede yeniyim. Çizim sormaya karar verdim. Arkadaşım için çizdim o yüzden yorumlarınız benim için çok önemli. Her yoruma +1 vereceğim, ayrıca çizdiğim kişinin kim olduğunu bilene de EIG vereceğim. Şimdiden teşekkürler 😊.

Çizimim Nasıl Olmuş 😊? Herkese +1 ?

Güncellemeler:
Koreli doğru 😀 Erkek muzik guruplarindan birinde söylüyor bakalim bilen cikcak mii

2|1
3527

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 34

• Nasıl yapiyonuz ya bravo valla

1|1
    0|0
  • Harika tebrikler

1|0
    0|0
  • güzeell

1|0
    0|0
  • Çinli biri heralde 😀

1|1
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Çok iyi

1|0
    0|0
  • güzel olmuş :)

1|0
    0|0
  • Ama Şu an sen bnim hakimi yiyosun ayip olıuo bn cop adam cizemezken sen ortaya dokturuyosum maşallahin var 😃😃😃😃😃

1|0
    0|0
    • 😀 Oyle demr kiz. d Ben de cize cize gelistirdim egitim almayi istedim ama sansim olmadi. Yetenek de varsa ilerliyrbiliyorsun ayriyeten goz agiz burun cizme sac vs videolari izleyerek kendini gelistirebilirsin 😊

• Bn sana cop adam cizemimiyorum diyorum sen el beceriden bahsediyosun bnde eksilerde el becerileri 😂😂😂😂😂

• başarılı

1|0
    0|0
  • guzel ancak sneın yaptıgına ınanmam

1|0
    0|0
  • Guzel olmus. Gelistirebilirsin. Isigi gordum.

0|0
    0|0
  • Başarılı

1|0
    0|0
  • Ohaa cok hos

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim çok güzel çizim emegine sağlık 👏

0|0
    0|0
  • Kim olduğunu bilmiyorum büyük ihtimalle liseli kızların yeni gözdesi koreli gruplardan birinin üyesidir. Çizim güzel çok başarılı, kim yaptıysa ellerine sağlık. Peki ama neden imza yok?

0|0
    0|0
    • Aslında atmistim ama sildim 😊 Sag tarafında biraz belli oluyor zatrn. Imzanin resmin görselligini biraz bozduğunu düşünüyorum hic bir resimr imza atmadim. Hele arkadaşlarımın yanibda 😀 Havaliyim zannetmesinler diye aslinda

• çok güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Koreli ama çıkaramadım :/ ama gayet iyi cizmissin

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0