Vaka-i Sarışın Hadisesi Hk. Sarışın, Esmer, Kumral ve Kızıl Kızlar Bakar mısınız?

SerKan1923
Vaka-i Sarışın Hadisesi Hk. Sarışın, Esmer, Kumral ve Kızıl Kızlar Bakar mısınız?

Kendi Arkadaş Çevremde Kadınlarda Sık Sık Rastladığım Durumdur..

Esmer Ya da Kumral Orijinal Saçları Siyah Ya da Kumral ve Kızıl Renk Olan Kadınlar Saçlarını Sarıya Boyattıklarında Kendilerini Direkt Sarışın Diye Adlandırıyorlar !

Peki Tam Tersi Orijinal Sarışınlar, Saçlarını Siyah, Kumral Ya da Kızıla Boyattıklarında Ne Oluyor?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @RenkliRuya
Vaka-i Sarışın Hadisesi Hk. Sarışın, Esmer, Kumral ve Kızıl Kızlar Bakar mısınız?