Internetten kitap satın alma sitesi, kargo ücreti kapıda ödemeli

internetten kitap satın almk istiyorum ama kargo ücreti + kapıda teslim için ödenecek miktar derken kitap fiyatını 3 e katlıyor kredi kartımda yok o yüzden bildiğiniz kargo ücreti kapıda ödemeli kitap satan internet sayfaları varmı

0|2
416

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4 tl kargo bedeli, il'ler arası da en fazla 10 tl :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• kitapyurdundan çok alıyorum ben. daha bu sabah geldi bir kargo. tavsiye ederim. ama en iyisi bir kredi kartı çıkartmak. bilinçli kullanırsın bir sıkıntı olmaz

1|0
    0|1
  • yaaa ben ben kırtasiyeceyim canım size hangi kitap lazım bana söyleyin bizim anlaşmalı kargomuz var canım irternet sitemiz kitapsan yazarsanız cıakr zaten canım!

0|0
    1|0
    • merhabalar kocan kadar konuş kitabını kayseriye kargo dahil ne kadara gönderbilirsiniz

• D&R den oldukça menunum, çok güzel kampanyaları oluyor takip edin kaçırmayın derim.

1|0
    0|0
  • ya bir hafta sonu sevdiğin bir arkadaşın ile gir bir kitapçıya. kitabı görerek dokunarak hissederek al. hem pazarlık filan da yaparsın( d&r - nt gibi magazalar dışında tabi) d&r da 12 liraya satılan kitabı ben kitapçıda çirkeflik yapa yapa 8 liraya aldım :)

0|0
    0|0
    • yeni çıkan br kitap yok kitapçılarda dha sdce net üzernden satışı vr şuan

• Ararken bunu buldum aktifmi bilmiyorum ama bi bak istersen link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • nasıl yani ? idefixte istediğin kadr kitap al 4.90 kargo parası veriyosun ben dün aldım daha peşin fiyatıan 8'de taksit yaptım :) kebab ya kebabbb her ay 200 tl net bütçesi var gönlümde :D

0|0
    0|0
  • soruyu not ediyim de, varsa ben de öğrenmiş olurum..)) havale-EFT iile verenler var.. kapıda ödeme ddevardır illa ki.

0|0
    0|0
    • Var tabikide ben sürekli şu siteden alıyorum hızlı ve güvenilir
      [url=https://www. kitapkaravani. com ]kitap karavanı[/url]

• D§R ve kitapyurdu tavsiyemdir..

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bu pahalı bir seçenek ve hiç düşünmedim. Ama düzenli olarak idefix üzerinden kitap alıyorum.

0|0
    0|0
  • hepsburadadan alrm ben genelde.

0|0
    0|0
  • kredi kartı olmadan fiyatları cazip hale gelmez. kapıda ödeme para tuzağıdır

0|0
    0|0
  • var hemde 2. el link istiyorsan yok

0|0
    1|0
  • online kitap satma muhabbeti vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ptt kitabın internet sitesinde hem kitaplar indrimli üstüne 10 tl üzeri alışverişlerde de kargo bedava ama kapıda ödeme alıyor mu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kitapyurdu

0|0
    0|0
  • hem internnetten uygun fiyat hemde kredi kartı ödemesi olmadan. Kapıda ödeme şeklinde satış yapan kitapsepeti. com var. ordan alabilirsin.

0|0
    0|0
  • D & Rda 50lira ve üstü alisverisde kargo ucreti odemiyosun =)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;