Ressam leonardo da vincin in (Mona Liza) (Cakonda) tablosna bakarken hangi duygular yasiyorsnuz neler hiss ediyorsnuz?

777fff

Ressam leonardo da vincin in (Mona Liza) (Cakonda) tablosna bakarken hangi duygular yasiyorsnuz neler hiss ediyorsnuz?..

Güncellemeler
+1 yıl
yapildigi gunden bu gune gorenleri etkileyen bir resm ayrica tarih boyu en pahali resm...
Güncellemeler
+1 yıl
dikkatlice bakarsaniz sizi nasil etkiledigini gorebilirsiniz...
Güncellemeler
+1 yıl
daha sonra resmin ne anlama geldiyini aciklayacam...
Ressam leonardo da vincin in (Mona Liza) (Cakonda) tablosna bakarken hangi duygular yasiyorsnuz neler hiss ediyorsnuz?