Elinizde bir resim ya da resimler varsa, internetten kime ait oldugunu bulabilir misiniz?

Gizli Üye
elinizde bir resim ya da resimler varsa, internetten kime ait oldugunu bulabilirmisiniz? google image denedim ama olmuyor... bir arkadasim uzun bir sure biriyle konusmus,hikaye cok ilginc ve nedense cok soru isareti var, cocuk perisan... ama cok ilginc ki kiza ait hic birsey bulamiyorum, şu an bir face hesabi var baya takip ettim falan cok belli fake, hatta yorum yazan iki, uc kisi.. onlarin bile ayni kisi oldugundan supheleniyorum... ismi soyismi belli (dogruysa tabi) hic birsey yok, hicbir bilgi yok...
Elinizde bir resim ya da resimler varsa, internetten kime ait oldugunu bulabilir misiniz?