Düşmanların Helakı için 1000 Tebbet Suresi okudunuz mu?

Size zulüm eden düşmanlar için 1000 Tebbet Suresi okunuyormuş. Okuyan var mı?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• bana zulüm eden düşmanım için birkaç tane okudum ishal oldu, daha fazla devam edip bu müthiş gücü kötüye kullanmak istemedim :/

1|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• isyan etme dua et, O her şeyin hayırlısını verir. O'na sığın, O'na güven. unutma; bir tek AllAh'A can borcumuz var, gerisi palavradır.

• Haklısın öyle yapıcam.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• şaşırıp 2-3 eksik veya fazla okursak ne olacak?
    ayrıca bu rakamları da hep abartılı bulmuşumdur. neden daha az değil 5 değil. ya da neden düz 1000. 73 tane olunca az mı geliyor, iyice duyurmamız mı lazım?

neyse çok kurcamalayım şimdi ateşli bir din adamı gelir de inançsız der çıkar...

1|0
    0|0
  • Ya düşman 2.000 tane okursa ne olacak?

0|0
    1|0
  • Ben beddua okumam, hocam için 2 kere bedua ettim, her defasında 1 hafta sonrasında bir annesi öldü diğerinde de ablası öldü, adam ölmedi yahu daha da psikopatlaştı lanet olasıca.

1|0
    0|0
  • öyle şeylere inanmıyoum. Duaya inanırım ama bu dünyada düşmanın gözlerine bakarak sindirmedikçe yaptığı eziyetin on mislini yapmadıkça içim soğumaz. Başkasından değil kendi elimden intikamımı almak isterdim

0|0
    0|0
  • bu bilgilendirme için çok teşekkür ederim bilmiyodum

1|0
    0|0
  • Saçma sapan hurafelere inanmaya ne kadar heveslisiniz...

0|0
    1|0
    • Tebbet Suresi hurafe değil. Allah'ın yolladığı bir ayet.

• Kuran biliyorum

• Bak güzel kardeşim. Kuran'ı biliyorsan böyle bir laf niye edesin? Senin söylediğin rivayet edilen durumlardır yani hurafedir. Dinle ilgisi yoktur. Arağça "kurusun, kahrolsun" demektir. Ebu-Leheb'i lanetliyen bir suredir bu. Zaman içerisinde bu sureyi bilmem kaç defa okursan düşmanların kahrolur vb. gibi saçma sapan hurafeler üretilmiştir. Yine söylüyorum HURAFEDİR. Sure "yapılan kötülüklerin cezasız kalmayacağını" hatırlatır insana.

• Eşşeği sağlam kazığa bağla öyle tevekkül et sadece duayla olmaz o işler

0|0
    0|0
  • söylediğiniz gibi bir sahih bilgi yoktur. tebbet suresi: https://tebbetsuresi.club/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okumadım. sayılarla ibadet yapmak seni obsesyona sürükler.

1|0
    0|0
    • Obsesyon ne demek?

• takıntı demek. yani sen bir süre sonra acaba 500 tane mi yaptım, 499 tane yapsam ne olur? acaba kabul olmaz mı? vs. diye takmaya başlayacaksın bu durumu.

• Hmm okay.

Yükleniyor...