Ne kadar izlerseniz izleyin sıkılmadığınız bir film var mı veya sizin için özel olan bir film?

MrGunes
Hani ne kadar izlersen izle hiç sıkılmazsın bazı filmlerde sana çok anlamlı gelir işte senin öyle izlediğin bir filmin var mı varsa ismini ve neden sevidğini alabilir miyiz belki bizde çok severiz :)
Benim ki Kaybedenler Kulübü bana çok samimi geliyor ve genelde üzgünken izlediğim bir filmdir bir bira eşliğinde iyi gider neden sevdiğimi aslında geniş olarak düşünürsek bende pek bilmiyorum ama seviyorum :) Bazen sevmenin nedeni olmaz dimi
Ne kadar izlerseniz izleyin sıkılmadığınız bir film var mı veya sizin için özel olan bir film?