Ne kadar izlerseniz izleyin sıkılmadığınız bir film var mı veya sizin için özel olan bir film?

Hani ne kadar izlersen izle hiç sıkılmazsın bazı filmlerde sana çok anlamlı gelir işte senin öyle izlediğin bir filmin var mı varsa ismini ve neden sevidğini alabilir miyiz belki bizde çok severiz :)
Benim ki Kaybedenler Kulübü bana çok samimi geliyor ve genelde üzgünken izlediğim bir filmdir bir bira eşliğinde iyi gider neden sevdiğimi aslında geniş olarak düşünürsek bende pek bilmiyorum ama seviyorum :) Bazen sevmenin nedeni olmaz dimi

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• Lord of the rings 1 ve remember me

0|1
    0|0
    • Beni unutma güzel film unutmuşum filmi bir daha izleyeceğim hatta sevgilimle bile izleyebilirim :) Cevabın için teşekkürler

• Eig için teşekkürler

• rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Yüzüklerin Efendisi Serisi hiç bıkmadan izlerim. Uzatılmış olarak toplam 12 saat. Ortadünya hayranlıgı kitaplar, oyunlar filmler, film muzikleri.. Kafama eser zamanımı bunlarla geciririm. Replikleri, sahneleri ezberledim ama yinede sıkılmadan izliyorum.

0|1
    0|0
    • Evet bende izledim 2-3 defa serisini komple gerçekten sıkılmadan izlenebilecek bir film

• Yeşilçam Filmleri Tabiki

0|1
    0|0
    • Tabi ki de ne kadar izlersek izleyelim asla sıkılmayacağımız filmlerdir :D

• the expendables
    the quest
    shawshank redemption
    cradle 2 to the grave
    kiss of the dragon
    mouse hunt
    the borrowers

0|1
    0|0
    • Biraz fazlaymış peki bu filmlerde hoşuna giden şey neydi?

• Çok teşekkürler bazılarını izledim diğerlerinide kesinlikle izleyeceğim

• rica ederim kardeşim

• bütün kemal sunal filmleri

0|1
    0|0
  • 3 idiots ve bir rüya için ağıt

0|1
    0|0
  • Lord of the ring serisi hobbit olabilir

0|1
    0|0
  • Leon