Bahçeşehir mi Beykent mi Yeditepe mi Bilgi mi ya da daha farklı bir üniversite mi?

papatyacikkk
Arkadaşlar bu sene 2. senem sırf bahçeşehir olsun diye ilk sene gelen ünv.e gitmedim. başka bir özelde ( çok bilindik değil )%50 burslu psikoloji gelmişti. bahçeşehiri öylesine istiyordum ki gitmedim. ama sonrasında bahçeşehir iyi değil ambalajını güzel yapıyor falan diye duyumlar aldım. sonrasında psikoloji bölümündende soğdum hukuk , televizyon sinema , sosyoloji bir çok bölüm daha kafamda gitti geldi. anlayacağınız kesin karar verdiğim herşeyin yerini kararsızlıklar bilinmezlikler aldı. şimdi hangi üniversite iyi hangisi iyi değil birtürlü karar veremiyorum. Sizce hangisi daha iyi olur ? Bu saydıklarımdan birine gideniniz varmı ? tanıtım günlerindede öyle bir anlatıyorlar ki seçim yapabilmek mümkün değil..
Bahçeşehir üniversitesi
Beykent üniversitesi
Yeditepe üniversitesi
Bilgi üniversitesi
Diğer. (belirtiniz. )
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar sadece özelleri sormamın sebebi istediğim bölümleri devlette kazanma şansım olmadığından. zaten düz lise çıkışlıyım. nerede bende devlette hukuk yada psikoloji kazanacak yürek :)))) pek sıkıntıya gelemiyorum yapımdan dolayı:D:D bide sadece İSTANBULDAN önerirseniz sevinirim :)

Küfr etmeyin :(((((888
Bahçeşehir mi Beykent mi Yeditepe mi Bilgi mi ya da daha farklı bir üniversite mi?