İtalyanca öğrenmek konusunda bilgi verir misiniz?

Aranızda İtalyanca bilen arkadaşlar var mı ? Varsa İtalyaya gitmeden nasıl öğrendiniz?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Bone sera signorita loveliiess..İtalyanca öğrenebilirsin dünyada en kolay öğrenilebilen iki üç dilden biri italyancadır..Gramere düşkün değildir italyanca kelimelerle bile derdini anlatabilirsin italyanca dil kursları var nerde ikamet ediyorsun ist ise kolay..Ammaaa...Bir italyanla türkiyede öğrendiğin italyancayı konuşman zor olur çünkiiii italyanlar italyancayı çok seri ve kelimeleri yutarak kullanır konuşurlar italyancayı bilmene rağmen anlaşamayabilirsin o yüzden gel seni milanoya floransaya gönderelim:)

0|0
    0|0
    • Gönderirsen neden olmasın :)

• İşim gereği Kolay iş hay hay..Ailenden 1.5 2 ay kadar uzak kalmayı göze alacaksan sorun yok italyayıda italyancayıda sana ezberletirim:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• sureklı pratık yapmadan öqrenemezsın.. oraya qıdıp sureklı pratık yapmalısın..

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan italyan kültür merkezinin kursları var.ispanyolca için cervantes institute almanca için goethe institute fransızca için ise fransızca enstitüsü var.

0|0
    0|0
  • Unno milito sacramento çimento..

0|0
    0|0
  • italyan arkadaşlarım var, facebooktan ekleyip konuşmak istersen yaz

0|0
    0|0
  • önce burada öğren sonra eğitimini devam etitirirsin.

0|0
    0|0
  • italyaya gitmeden zor kursa giderek

0|0
    0|0
  • dil dile değmez ise dil ögrenilmezmiş

0|0
    0|0
  • evet iyi biliyorum. italyan arkilerden öğrendim

0|0
    0|0
  • kurs şart tabi

0|0
    0|0
  • İtalya'da 2-3 ayda intermediate olursun. Gittiğimde Türk kızlarla tanıştım. Çok kasmadan 3 ayda intermediate olmuşlardı.

Ben de tanışma, yol sorma, hobiler-fobiler falan öğrendim.

Fransızca'ya benziyor biraz. İspanyolca ile neredeyse aynı. İtalyanca bilen birisi, İspanyolca biliyorum da diyebilir yani.

0|0
    0|0
  • www.hadiitalyayagitmedenitalyancaogrenek.org resmi sitesi gayet yardımcı oluyor sağolsunlar.

0|0
    1|0
    • Teşekkür ederim deneyeceğim

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum ama öğrenmek isterdim.

Bildiğim tek şey makarna isimleri...

0|0
    0|0
  • zevkli bir dil kursa giderek ogrenebilirsin

0|0
    0|0
    • Evet çok zevkli biliyorum ama bazıları kursa gitmedende öğrenebilirsin kolay dediler ama

• eger dile yarkinliga varsa olabilir ama kursa gitmen de yarar var

• Acqua si gas

Acqua no gas

punto

mamma mia

bedavaya italyanca dersi verilir

0|0
    0|0
    • acqua si gas ne acqua no gas ne italyancayı iyi bilirim ama daha önce hiç duymadım :D

• Gazsız su gazlı su :D romadaylen öğrenmiştim :D

• ben italyanca biliyorum ve okulda öğreniyorum italyancayı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;