Bana dizi önerin?

İzlediğim bütün diziler ya sezon finali ya da final oldu. Dizi önerin bana ya. Sürükleyici olsun

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• zoo iyi bir başlangıç yaptı. geçmişten gelecek olursan smallville var şu an onları izliyorum. (izlemediysen ROME, DEADWOOD, MERLİN izle derim) Game of thrones Vikings The originals falan bunları saymıyorum bile.

0|0
    0|0
    • Hepsini izledim...

• Mr. Robot ilk sezonunda harika bir dizi. Humans da iddialı bir yapım. Biraz ilginçlik ararsan Master of seks var. Tut var 3 bölümlük mini dizi. Ben bayıldım, keşke bitmeseydi diyeceğim tek dizi. Fargo da iyidir. Psikolojik bir dizi. Fazla örneğini bulamazsın. Bunları da izlediysen benden tecrübelisin demektir. Sen de öner

En İyi Kız Görüşü

• Black Mirror kesinlikle izle derim. İlginç ve de sürükleyici. Her bölümü ayrı bir film gibi ki zaten bölümler birbirinden bağımsız 2 sezon ve 6 bölüm hemen biter :D
    Onun dışında da Game Of Thrones öneririm tabi ki :D
    Ha bir de Supernatural ilk göz ağrım :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Bak ben şu an sezon arasına giren, takip ettiğim dizileri yazayım:
    -Gotham
    -Arrow
    -Daredevil
    -Agents of Shield

Şimdi ise Prison Break izliyorum ondan sonra True Detective ve Sherlock Holmes yapacağım. Ekim gelince yani okulum açılınca da Friends başlıcam. Bunlar da bana önerilmişti.

0|0
    0|0
  • ınadına ask, kıralık ask, adı mutluluk on numara dızılerdır yaz fılmlerı ıcınde on numara olanlar bunlar

0|0
    0|0
  • Hz. Yusuf'un dizisini izle süper bir dizi hayran kalırsın.

0|0
    0|0
  • Kırbaçlı kız.

0|0
    0|0
  • Cennet Mahallesi

0|0
    0|0
  • sons of anarchy

0|0
    0|0
  • Orphan Black *-*

0|0
    0|0
    • Konusu ne

• Aksiyon&Bilim kurgu
      Konusu biraz karışık :D Klonlar falan var. İzlerken beynini yorabileceğin türden bir dizi

• Homeland

0|0
    0|0
  • yabancı olur mu

0|0
    0|0
  • lie to me ve sherlock izlemelisin kesinlikle. D

0|0
    0|0
  • 3 krallik

0|0
    0|0