FATİH MURAT ARSAL OKUYAN VARMI?

siz onun kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlaşalım

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Allah o adamı bildiği gibi yapsın. Başladığım kitabı bitirmeden bırakamama gibi bir huyum olduğu için nefretten sonra kitabını işkence çekerek okudum. Ayrıca kitaplarında genelde kızların yaşları küçük olduğu için pedofili olduğunu düşünüyorum

2|0
    0|0
    • ay evet haklısın. kitaplarında karakterler arasında en az 10 yaş var. diğer kitaplarını okudum ama nefretten sonrayı küçük kız adamı ayartmaya başlayınca bıraktım dayanamadım

• kaçar yolu yoksa yapcak bişi yok:) o değilde nefretten sonrayı nasıl beğenmişler ya ona bakmamıştım. diğerleri neysede nefretten sonra konu itibariyle bile iğrenç

• seven arkadaşlarım var :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• bende 3 tane kitabı var. Ismarlama bebek, zor kadın, nefretten sonra. Aslında yaş farkı ve cinselliği fazla abarttığını düşnüyorum ama nefretten sonra ve zor kadın çok hoşuma gitti. Fakat sürekli aynı konudan bahsediyor. Dünyanın en yakışıklı erkeği bir o kadar da zengin ve yapılı kendi halinde bir kıza istemeden de olsa bulaşıyor sevişiyor ve evleniyorlar. Konudan bıktığım için okumuyorum fakat o iki kitap süperdi

1|0
    0|0
  • Sapik ama hoş

2|0
    0|0
    • hafif sapıklık vardı. erkekleri bile öyle bir ballandırarak anlatıoduki biseksüel olma ihtimalini düşündüm

Yükleniyor... ;