Resim değiştirdim ve beni engelledi. Neden?

Facebooktaki profil resmimi değiştirdim ve çok güzel olduğum bir resim koydum. Baya beğenenler oldu. Koyduktan sonra eski sevgilim beni engellemiş facede. O resimi koyduktan bir gün sonra .

Neden böyle birşey yaptı sizce?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• Egolarınımı tatmin etmeye çalışıyorsun canım ? Yanlış yerdesin . Sen zaten sorduğun sorunun cevabını vermişsin .

Facebooktaki profil resmimi değiştirdim ve çok güzel olduğum bir resim koydum. Baya beğenenler oldu. Koyduktan sonra eski sevgilim beni engellemiş facede

Buraya kadarını okuman yeterli.

0|0
    0|0
    • Egomu tatmin etmek istesem gizli sormam!

• Egolarını tatminetmek için açık profil sorman gerektiğini düşünmüyorum hernese işte oku cevabı orda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• kıskanmış olabilir :) başkalarına kendini beğendirmeye çalıştığını düşünüyo olabilir eğer öyle bi pozisyon varsa tabi

0|0
    0|0
  • eski sevgilin salaklığını anladıysa demek ki

lan ben bu fıstıkla nasıl ayrıldım diye pişman olup seni görmeye daha fazla dayanamayıp silmiş

0|0
    0|0
  • anıları depreşmişdir.

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşın mı? çekti o resmi peki?

0|0
    0|0
    • Hayır :)

• Kendi face inde, senin profil resmini güncelledi bilgisini görünce, tekrar hatırladığı için böyle birşey yapmıştır. Soran

• ben olsam bende öyle yapardım

0|0
    0|0
  • eski sevgilin adı üstünde ..

0|0
    0|0
  • utanmış senden en sonunda vazgeçmiş

0|0
    0|0
    • Neden utansın ki?

• Görmeden fotoğraf hakkında yorum yapma

• fotoğrafı görelim ozaman

• Kıskanmıştır tabiiki :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir fotoydu onu rahatsız edecek bir durum var mıydı bunu tahmin edebilirsin mesela açık mıydı biraz ? veya verdiğin poz havalı birşey miydi kızdığı bişeyler olmalı

0|0
    0|0
  • fotoğraf yüzünden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• emin ol kıskanmıştır,kaçırdığını görünce ve beğenenleri görsdükçe kzımıştır:)

0|0
    0|0
  • Seni kıskanmış olabilir.

0|0
    0|0
  • denk gelmıstır bence

0|0
    0|0
  • zaten sebebini anlamış ve yazmışsın sorunu 2 kere oku cevap orda bacım :)

0|0
    0|0
  • guzellıgını hazmedememıstır :)

0|0
    0|0
  • ben resim bile değişdirmemişdim engellediğinde..kader arkadaşımsın sen benim..:)

0|0
    0|0
    • Ondan önce 2-3 kere daha engelledi salak:)

• Ve bugün engelliyor

• kıskanmışdr görmemek için engellemiş olabilir.

• Seninle ilgili değil bence, yeni sevgili bulmuştur. :D

0|0
    0|0
    • Hayır ilişkisi yok yazıyor ve ben resimi koyduktan sonra engellemesi garip değil mi?

• Ha bide kendi arkadaşlarından biri beğendi.. Doğru olabilir

• Boşver bee ne yapacan. Engellesin çokta lülü de.

• Alin bunu burdan,demek istemis olabilir.

0|0
    0|0
  • eski sevgilinse ve yenisi varsa hayatında boşver takma benim 15 yıllık eski kocam engellemiş takmadım boşversene

0|0
    0|0
  • simdi nasil bir remi koydugunu bilmiyorum ama belki de seni o resimde daha iyi tanidi ve 'benim tanidigim istedigim bu degil' ve ayrilmak istiyorum demek yerine oyle birsey yapti..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;