Kore dizileri güzel mi?

Çekiklerden pek hoşlanmıyorum normalde, ama Korece vs hoşuma gitmeye başladı bu aralar. Dizileri nasıl sizce, Playful Kiss gördüm burada birçok kez, başlayayım mı güzel midir?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Brezilya Dizileri..

1|0
    0|0
  • Hintliler varken koreliler tırt.

1|0
    1|0
  • kbs world hd de denk gelmiştim

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum, geneli duygu sömürüsü üzerine kurulu

1|0
    0|0
  • pembe diziler marimar rosalinda ah ne izlerdik

1|0
    0|0
  • Hic izlemedim

1|0
    0|0
  • Güzeldir. Çok değişik konularda dizi çekiyolar. birde tadında bırakıyorlar genelde dizileri 1 er saat ve 16 -20 -24 bölüm civarlarında oluyor. Çok fazla zamanını almıyor insanın. Ben zamanında bayağı izledim. Ama şimdi iş güç nişanlılık filan bakamıyorum. :)

1|0
    0|0
  • Gunah.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok güzeller

1|0
    0|0
  • Süper ben çok seviyorum başkasını bırakamazs eminm bundan ve asla pişman olmazsn , terbiyesizlk yok , insanı sıkmıyor bölüm sayısı az , eğlenceli , yakışıklı çocuklar var , tatlı kızlar var , konuşmaları o kadar sevimli sempati tatli ki anlatamam :D yanı mutlaka izle :)

1|0
    0|0
    • Bu kadar beğeniye bir öneri alırım o zaman :D

• Pinokyo :) su anda izliyorm süper :) secret garden , the gentlemans dignity , my girlfriend is a gumiho , you're beautiful :) bunlara bayılıyorm :) daha aklıma gelmeyen bir suru var çok izledm ben :)

• Secret Garden'ın ilk 2 dakikasını izlemiştim sanırım... :) bakicam, çok teşekkürler.

• Evet basla guzel

1|0
    0|0
  • En sevdigim kore dizisi harika kesinlikle izle

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;