Kına- Düğün için giriş şarkısı önerir misiniz? ( Özellikle Farsça tercihimdir )

NebiLem
Arkadaşlar hani böyle romantik şarkılar felan oluyo ya...

Diyeceksiniz ki onu sen bilcen felan. Nişanlınla karar verin felan... Tabiiki biz karar vercez ama öneri de bulunabilirmisiniz?

Hani tercihim farsça. Farsça romantik aşk şarkıları felan dans edebileceğim. Veya keman... İlle sözleri olması da şart değil keman olduktan sonra...
Güncellemeler
+1 yıl
Bide lütfen rica ediyorum LINK halinde yollarmisiniz?
Kına- Düğün için giriş şarkısı önerir misiniz? ( Özellikle Farsça tercihimdir )