Ankara'da aştide ya da oraya çok yakın bir yerde alışveriş yapabileceğim bir yer var mı?

Arkadaşlar otobüsle Ankara'ya geçeceğim.ordan da otobüse binip başka bir yere.gideceğim yerde alışveriş yapabileceğim pek bir yer yok.Ankara için de biletimi aldım mesela aştiye geldikten hemen sonra 1 saatlik bir boşluğum olacak.bu süre içinde giysi ayakkabı falan bişeyler alayım diyorum.bileniniz var mı aştide ya da aştiye yakın bi yerde çok uzaklaşmadan alışveriş yapabileceğim bi yer? lütfen yardım eder misiniz?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• 1 saat çok az bi zaman ya..armada yakın ama orası da pahalı bi yer..istersen biraz ilerisinde cepa var armadaya göre daha uygundur fiyatlar..aştiden çıkıp armadanın oraya yürüyüp dolmuşa bin dicem ama zaman kaybedersin bence aştiden taksiye binip cepaya git..en fazla 10dk sürer gibime geliyo..kızılaya gidip gelmen ve alışveriş yapman için 1 saat yeterli değil bence..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 saat çok kısıtlı zaman ne armada ne 7. cadde otur aştide hareket saatini bekle. 2 saat sonra gelip otobüsümü kaçırdım en kısa yoldan nasıl otobüs bulurum diye soru girersin ;) Demedi deme...

0|0
    0|0
  • armada var

az daha uzak olarak cepa ve kentpark var.

armada en yakınıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• armada var dibinde ama orda genelde pahalı mağazalar olur

0|0
    0|0
  • Aşti'den yukarı çıktığınızda kendinizi Emek semtinde bulacaksınız. Emek'ten 5 dakikada Bahçeli'ye yürüyerek gidebilirsiniz. Özellikle Bahçeli'de birçok mağaza bulacaksınız.

0|0
    0|0
    • En sağlamı Bahçeli 7. cadde'ye gitmek. Kime sorsanız yolu gösterir. Aşti'den 7. caddeye 15 dakikada yürüyerek gidebilirsiniz.

• Ya da Aşti'den taksiye atlayın Bahçeli 7. cadde diyin (insaflı bir taksici bulursanız), 5-7 dakikada gidersiniz.

• Aşti'den çıkmayacaksanız zaten mümküniyatı yok istediğinizin.

Kolay gelsin.

• aşti metrosundan çıkıyosun sonra ordan insanlara sor bahçeli 7.caddeye nasıl giderim diye tarif ederler azıcık bi yürüyeceksin bi 10 dk kadar bahçeli 7.cadde dediğim yerde butikler ve kafeler var kalabalık canlı bi cadde. alışverişini en yakın oradan yapabilirsin daha fazla zamanın olsaydı kızılaya in derdim.. istersen ankaray adındaki metro trenine aştinin içinden binip kızılayda alışveriş yapıp geri dönebilirsin.. 20-25 dk falan sürer kızılaya varman..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;