İzlediğiniz en igrenç film?

Böyle en mide bulandırıcı olanı hangisiydi, izlediğinize lanet ettiğiniz :D

Güncellemeler:
Sanırım artık en rahatsızlık verici film olarak gönül rahatlığıyla "Srpski" yi gösterebiliriz :D

0|0
2354

En İyi Kız Görüşü

• Recep ivedik iğrenç bence izlemedim ama fragmanı bile iğrendirdi

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• İlk çıktığında sinemada izlediğim Blair Witch izlediğim en deli saçması, en aptalca film olmuştu. Sanıyorum 99 yılında izlemiştim.

1|0
    0|0
  • sırp filmi.

l*n çok mu aramışlar böyle senaristi...

Filmi yapanda, oyuncularda, senaristte kayışları kopartmış. Filmleri sonuna kadar izlerim de böyle bir mide bulantısı en son hostel serisinde yaşamıştım! Bu daha fazla geldi...

1|0
    0|0
    • Hahha ben izledim onu muhtar ya superdi ama arkadasa yaramadi 😂 adamla baskasina onermeye kalktim adam sacmalama yaaa adamin olusuni dirisi karistiriolar dedi bakmayin dedi 😂

• O film amacına ulasmis bir film ama

• Sonu supriz ya

• fetih 1453, maskeli beşler, yeni hababam serisi, evim sensin. yabancı filmlerde ibmd puanına göre izlediğim için sıkıkntı yok. mehmet a. erbilin tüm filmleri mi kötü olur arkadaş. adam film güzel olursa oynamam demiş sanki:(

1|1
    0|0
  • zodiak diye bir film kız arkadaşımla gitmiştik ve 3 saatlik film elektrik kesintileri sebebiyle 6 saate yakın sürmüştü. Sinema salonunda bir tek biz vardık, en öne yatıp uyuklayarak izlemiştik :))

1|0
    0|0
  • a srpsky movie

1|0
    0|0
  • Testere.

1|0
    0|0
  • amerıkan pastası

1|0
    0|0
  • Kitchen Stories...
    Hoca zorla izlettirmişti. Sınavda soru da sordu. Şimdi düşünüyorum da ne manyak adammış.

1|0
    0|0
  • Sırp Filmi A serbian , izleyen yeterince hak verecektir.

2|0
    0|1
  • bir tan film vardi kizi becere becere tecavuz iskence oederek olduuyor ama cok kotuydu *

1|0
    0|0
  • Tepenin gözleriydi. İğrenç film seyretmiyorum artık.

1|0
    0|0
    • Bak şimdi aklıma geldi unutmuşum. Mezarına tüküreceğim di ya harbiden. Bayagı bir iğrenmiştim o filmde.

• Arkadaşım söylemişti onu da ama izlemedim

• İzleme cidden. Psikolojiyi bozar o film.

• A serbian.

1|0
    0|0
  • şu sırp filmi denen şyi şeyi izlicektim yorumlarını okuyonca filmin vazgeçtim izlemedim ama merakta etmiyor değilim :D

1|0
    0|0
    • Ben de merak edip izlemiştim :D

• O zaman şöyle söyleyeyim, izlersen çocuğa tecavüz sahnesi aklına gelenin en iyisi olabilir

• yok ben almayım ozaman kaldıramam

• Izlemiyorum o tür filmleri ama böyle manyak bir kız arkadaşım vardı seneler önce onun tavsiye ettiği bir film vardı hatta çoğu ülkede yasaklanan bir film.. CANNIBAL 1964 yapımlı olması gerek sanırım.

1|0
    0|0
  • Sırp filmi vardı bir tane

1|0
    0|0
  • Fetih 1453 recep ivedik serisi şükür yabancı filmlerde sıkıntı yok kült olanları takip ediyorum fakat biz türkler niye malesef iyi film yapamıyoruz

1|0
    0|0
  • komik ve iğrenç dersek korku kapanı serisi :)

1|0
    0|0
  • tabiki sırpski böyle iğrenç mide bulandırıcı bir film yoktur insanı hayattan soğutan yönetmeni senaristi oyuncuları topunun allah belasınııı

1|0
    0|0
  • yamyam işkencesi, çok iğrenç bişeymiş, ysaklanmış falan ama daha izlemedim, açtım dolmasını bekliyorum :):)

1|0
    0|0
  • Toprak altında mı ne öyle bişeydi. Tüm film bir tabutta geçiyordu 2 saat.

1|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor... ;