Nefes Vatan Sağolsun ve Dağ?

Arkadaşlar Nefes VatanSağolsun ve Dağ gibi olan bildiğiniz bir film var mı 2 filmede bayıldım bu tarz filmler bakıyorum ama bulamadım eğer varsa bildiğiniz isimlerini söylermisiniz?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• oyle fılmler daha yok sanırım

bende bır zamanlar aynı soruyu acmıstım ama ne kadar arastırsam da bulamadım

0|0
    0|0
    • Bende baktım baya yok sanırım. Aslında yapılması gerekenler varken insanlar gereksiz konular üzerine gereksiz bir ton film yapıyorlar yazık.

• Rica ederim :)

• eıg ıcın de tesekkur ederım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• cehennem melekleri 2 onu seyret dağ mağ adamlar hiçbişey bırakmıyo. :D

0|0
    0|0
  • o 2 film muhteşem ötesi... Önceden tgrt de mehmetçik programı olurdu onları izlerdim duygulanırdım sonra sakarya fırat başladı bütün bölümlerini izledim sonra kızıl elma başladı onunda bütün bölümlerini izledim ama kahrolasıca tayyip ikisinide yayından kaldırttı...

0|0
    0|0
  • kapıdaki düşman
    er ryanı kurtarmak

0|0
    0|0
  • jin diye bir film var ona bak... ya da beritan diye bir film. onlarda ayni tip filmler. youtubeden bakabilirsin

0|0
    0|0
  • japonya ya da kore yapımı keskin nişancı (sniper) diye bir film var hoşuna gider belki

0|0
    0|0
  • Nefes filmin de komutanin askerlere bağırma sahnesinde aglamistim.

0|0
    0|0
  • dar alanda kısa paşlasma. gemide. çakal. o şimdi mahkum. yazı/tura. kader (ufuk bayraktar oynuyo). bayram pasa ben fazla kalmıcam vs vs hepsının seversın aynı tarz.

0|0
    0|0
  • son umut harika sinamada izlemelisin

0|0
    0|0
  • güneşin gözyaşları bruce wills filmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;