Gerçek güzellik yüzün biçimi ile değil, içten gelip yüzü aydınlatan ışıkla ilgilidir... OSHO ne düşünüyorsunuz bu söz hakkında?

Gerçek güzellik yüzün biçimi ile değil, içten gelip yüzü aydınlatan ışıkla ilgilidir... OSHO ne düşünüyorsunuz bu söz hakkında

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• İç güzelliği yüze yansıyan bir şeydir. Onu görmekte hüner ister herkes göremeyebilir. Annesinin çirkin olduğunu düşünen çok azdır mesela. O güzelliği belki herkes göremez ama evlat görebilir.

1|1
    0|0
  • Ne yapalım yani; el feneri mi yutalım?

0|0
    0|0
  • Aynen. Karakteri güzel cana yakın bir insanla tanışıp konuştukça yüzü güzel olmaasa bile insana güzel geliyor ancak Çok güzel bir o kadar da küstah birisinin yüzü ister istemez insana itici geliyor.

0|0
    0|0
  • insanın kalbinin güzelği yüzüne konuşmasına hareketlerine vururmuş. bunu anladım odeğilde osho dedin soho diye bir çikolata vardı o geldi aklıma :)) off yılbaşı gecesi nelerle uğraşıyorum ya a

0|0
    0|0
  • Gerçekten kasıt ne?
    İkiside güzel şey. Yüzün biçimi içten gelen temizlik.. Hepsi birer güzellik

0|0
    0|0
    • benim anladıgım dış güzellik degil iç güzellik önemli yani çirkinde olsa dış görünüş olarak yüz, içten gelen ışık yani karakterin , yüregin güzelliği o çirkin yüzü aydınlatır güzel görünür asıl güzellik budur

• Yani...
      E o kadar akılsız mantıksız insan çok ki böyle saçma bakmalarıda doğal...

• Öyle olsa keşke

0|0
    0|0
    • öyle bence insanın bakış açısına göre degişir kimisi sırf yüzü güzel diye konuşur arkadaş olur kimisi de yüzü çok çirkin olsa da karakterinin yüreginin güzelliği yüzüne vurur ve bu yüzden konuşur

• Hiç, benim içimin güzelliği dışa vurdu o yüzden böyleyim diyen olmadığı için bilemiycem :D

• kimse bunu söylemez sizin görmeyi bilmeniz gerekir :)

• ruhlar alemindemi yaşıyoruz?

0|0
    0|0
    • sizin tipler dış görünüş dünyasında yaşadıgınz kesin dışı güzel olsun da gerisi mühim degil

• hayal dünyasından çıkamazsan zamanı gelince dürterek çıkartırlar uyum sağlayamazsın

• hayal dünyası degil

• osho nedir ya. çok Fransız kaldım olaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• osho denen herif paranın mına koyup, lüks çifliğinde müritlerini toplayıp orgynin dibine vurmuş palavracı sahtekarın teki. ama arada şöyle doğru şeyler yumurtlamış hakkını yememek lazım. katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;