Kayseri'de gezecek yerler, mekanlar?

Evet arkadaşlar, Kayserili veya şehri iyi bilenler yazsın bakalım.. Gezecek, görülecek yerler? Kafe, restoran, gidilmesi gereken yerler?

Teşekkürler

Güncellemeler:
Sevgilimle evet

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• canli muzik istiyorsan kahve bahçesi diye bir mekan var. talas sultan lahmacunun yan tarafinda. erciyese cikin. kayseri park civari cafeler cok. elmacioglu manti olabilir

0|0
    0|0
    • teşekkürler. nereleri gezdin :)

• Kayseri park civarı kafeler , talasta her kafe :).. Ürgüp adonis Joy falan, Erciyes yaptım bir kaç kez zaten foruma gitmezsek olmaz oraya da gittim baya bir :)

• himm iyi olmus devami gelir umarim. sevgilinle mi gezdin. ogrenci misin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kayseri foruma git onun dışında bişey yok zaten bide erciyese tırman.

0|0
    0|0
  • Restaurant konusunda alternatif çok malum şehrimizin mutfağı oldukça iyi. Elmacıoğlu Restaurant, kaşık-la ve kayadibi favorilerim. Kafe Alparslan tarafında oldukça fazla. Biraz daha hesaplı dersen Talas, Anayurt taraflarında iyi kafeler var. Erciyes, Mazakaland, Kapuzbaşı mevsime göre gidilebilecek yerler. Alidağı, Beştepeler, Kıranardı, Gesi gibi güzel mesire alanları da mevcut

0|0
    0|0
  • kayseride ne mekanı olcak ya :D

0|0
    0|0
  • Sucukçular.

0|0
    0|0
  • SineMASAL Farklı Mekan !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elmacioglu cok güzel ve basarili restoran. Kayseride pek öyle cafelere felan gitmedim, ama burdaki yorumlara bakiyim, bende gidiyim bari. Yoksa cok sikici kayseri bence

0|0
    0|0
  • Develi civiklisi yiyeydin asdf

0|0
    0|0
  • Gitmişken bide pastırmalı pidesinden ye

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;